Nedostatočné okysličovanie krvi

Príspevok v téme: Nedostatočné okysličovanie krvi
janka

Dobrý deň, volám sa Janka. Mám švagrinu, ktorá je ťažko zdravotne postihnutá. Má hustú krv, lebo srdiečko jej nestačí okysličovať krv. Omodrievajú jej pršteky. Doktori sa k nej stavajú akože načo jej pomáhať aj tak nič nevie zo života. Vedel by mi niekto pomôcť a povedať nejaké dobré rady alebo prípadne aj lieky, ktoré jej neuškodia, lebo ich veľa užíva, aby sa jej aspoň trošku pomohlo? Aby nemusela chodiť stále do nemocnice kde jej nasadia kyslíkovú masku?
Ďakujem veľmi pekne, ak je možné tak mi píšte na e-mail jancecka@azet.sk

RNG

Zlepsenie cirkulacie je mozne dosiahnut vycistenim zil, tiez rozsirenim zil alebo znizenim hustoty krvi.
Vycistit zily od usadenin mozno pravidelnum pouzivanim Lecitinu(cisty praskovy alebo granulat, 1 lyzica denne.Da sa rozvarit v polievke, nezmeni chut)
Hloh(Hawthorne) uvolnuje steny zil(ACE inhibitor, vasodilatant, antioxidant), davka 3x500 mg.
Znizenie hustoty krvi mozno alebo enzymami alebo omega 3 olejami. Z enzymov je to napr bromelain-vytazok z ananasu(2x600 GDU),
na omega 3 odporucam napr rybacie oleje, ako lososovy alebo koncentrat MAx EPA, 3x3 gramy.