ziarli..ci co mu je??

Príspevok v téme: ziarli..ci co mu je??
suzis

Moj priatel ziarli..a to takym sposobom, ze nemoze ani len pocut meno mojho byvaleho manzela, hoci vie, ze sme sa rozisli za kritickych okolnosti. Ziarli, predklada mi scenare, ze co ked sa snim stretavam, a podobne..pritom vie, ze je to vylucene a moj byvaly je ten posledny za kym by som isla. Moj priatel ma tiez byvalu, dodnes ma snou dobry vztah, zevraj na urovni brat-sestra..ja ale ziarlit nesmiem..zo mna uz robi "choru", dokonca jej kludne hocikedy zavola, napise, alebo ide k nej do baru, kde pracuje...Doverujem mu, ale ide mi o to, ze on ma byvalu za priatelku, ja mu to tolerujem, ja som s byvalym na "nože" ale priatel stale ziarli a nevie sa zmierit s mojim byvalym manzelstvom. Co vy na to?

jajka

ako dlho ste uz spolu?vies,podla mna ak sa nezmeni,tak budes dost psychicky trpiet...je mi luto,ze prave to musim pisat.

mirabelka

to co tu citam je trosku chore...on je NEUSKUTOCNE ziarlivy. je zrely pre psychiatra...na tvojom mieste ruky prec....

suzis

..ano..nedokaze verit niekomu inemu, ked nedokaze verit sam sebe..a to je zaklad...on proste si v hlave vymysli nejaku hlupost, napriklad som mu nedvihla telefon, tak hned mal "istotu" ze som niekde s byvalym..a pritom som akurat sedela u lekarky...uspokojilo ho az potvrdenie a lekarsky predpis...proste doveruje len tomu, co mu viem nejakym sposobom dokazat...neviem ci to ma nieco spolocne s jeho byvalym vztahom, ale on a dovera to je ako ohen a voda..vecne len podozrieva a upodozrieva..a mna to unavuje...casdto sa musim vykrucat zo situacii, ktore sa vlastne ani nestali..vlastne stali..v jeho hlave...

jajka

takze odpoved poznas-ziarli,pretoze neveri sam sebe...je tazke vychadzat s clovekom,ktory si nie je isty sam sebou...

suzis

..preto tak ziarli a chova sa tak ako sa chova, lebo ked som sa rozviedla, povedala som si, ze nebudem hladat mza podla "krasy"..ale podla duse a srdca...no a takeho som si aj nasla...proste pre mna je sympaticky...ale ma neskutocne srdce a dusu...a dost casto sa ma pyta, co na nom vidim, ze on ma ku mne daleko a podobne somariny...ze ma nevie zabezpecit, ze mi nevie dat toto a tamto...ja mam ale hodnoty niekde inde..nie v krase a majetku...zalezi mi na nom ako na cloveku..nie ako na nastroji, ktory mi uspokoji moje ego a moje potreby...toto je to, preco ziarli...a bol jediny, kto ma nechcel do postele...ponukol mi nieco uplne ine...

suzis

..:)))..je v znameni vahy...trocha to aj sedi..nevie co chce..raz tak, raz tak...si musim vzdy vsimnut aku ma naladu a tak k nemu aj pristupovat...

jajka

ja mu scasti rozumiem,ale presne ako pises-podla mna jemu takyto styl zivota vyhovuje....otazne je vsak ci aj tebe....mal by sa kvoli tebe miernit...