Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Cestovná horúčka

Príspevok v téme: Cestovná horúčka
lorelay

Ahjte!chcela by som sa opytat ci niekto z was ma tiez take podobne priznaky rped cestowanim.....ja stale ked mam niekde ist niekam cestovat tak tyzden rpedtym alebo aj viac ochoriem nie ako teploty alebo podobne ale zace ma boliet hrdlo nikedy smrkam ale to je akoby reflex a najma vtedy ked sa niekde velmi tesim:(ked uz cestujem tak to akoby rpestane ale dovtedy jak chripka:(co s tym??

Mikinqa

Mne sa to stalo. Mala som ísť do Liptova a v tú noc som mala 39 teplotu a na koniec som to preložila na iný termín. No a dnes (utorok) Idem do Tuniska a som zdravá ako rybička.

Franc

Caute! taktiez by som sa chcel opytat ci niekto ma take stavy ako ja dneska mam ist uz prec a vcera vecer mi bolo zle bolest brucha mierna a citil som sa taky ospali ale dneska uz rano chute do jedla vobec nemam je mi zle a neviem ci to moze byt tou cestovnou horuckou ale pytam sa ci to mavate aj vy????

rada

noo aj ja som to tak mavala :), vzdy pred dovolenkou som ochorela, aj horucky som mavala :). Ale to tak telo reagovalo, citilo, ze sa to blizi a ze som velmi unavena a ten oddych potrebujem. A na dovolenke som uz ako zazrakom hned zdrava :). Musim si zaklopat, ze zatial som v pohode, lebo o tyzden cestujem a znasam to dobre. Asi preto, ze uz sa neponahlam a mam uz vsetko nakupene a nestresujem. Takze asi to bude tym.

lily123321

Ja mávam take cestovne horucky ze mam normalne chripky, vraciam a proste necitim sa stresovo najprv som vzdy myslela ze je to normalne choroba ale nikdy nebyvam skoro chora a toto mam vzdy pred cestovanim cize ...nejaka obrana proti cestovaniu :D

lorelay

tak ako uplne rpesne toto co napisal gabo77 sa deje u mna aj tie myslienky len ja sa ich vobec neviem zbavit....ano je to aj zo stresu ale newem je to uplne len podwedome:(

RNG

Cestovna horucka je vysledok stresu, takze branenie sa proti stresu pomaha.
Zvysena spotreba vitaminov B a mineralov sa da doplnit.
Ukludnuju aj zdroje na zvysenie hladin neurotransmiterov, ludove lyzicka medu(vitaminy B)alebo pivovarske kvasnice, pohar tepleho mlieka(zdroj l-tryptophanu) alebo pripadne doplnky, ci uz Stress B plus C, mineralova zmes na kosti pred spankom alebo St Johns Wort(lubovnik bodkovany), L- tryptophan, 5-HTP, SAM-e alebo zmes bylin ako valerian, pastierska kapsicka, chmel a kamilky na spanie.

gabo77

presne velmi podobne sa stava aj mne.. mozem to skutocne potvrdit, obvodna lekarka dokonca aj psycholog mi povedala ze je to cisto ako je uz aj tu spominane psychosomatickeho charaketeru. proste clovek si vsugeruje a teraz mam niekam ist ale nemozem byt chory lebo inak by som ist nemohol.... a stale si vsugeruva ze budem chory a urcite nepojdem nakoniec je to tak... a zaroven potom aj ked dovoli chorobe ho ovladnut ale na danu akciu ide symptomy choroby sa stracaju lebo vlastne prekonava sam seba a veci ktore ma v hlave vsugerovane.. ja som to dost laicky vysvetlil ale prosto u mna to takto funguje.

lorelay

tak newiem ale zeby to stale bolo ked cestujem?taka welka nahoda?skor suhlasim co napisala seda moze to byt psychosomaticke zo strachu no to je prawda ale newiem sa toho zabwit:(neviete dco poradit?

mentolka

moja cestovna horucka sa prejavuje tym ze 100x kontrolujem a menim obsah cestovnej tasky,dopisujem a vyskrtavam zoznam veci na ktore nesmiem zabudnut a v noci premyslam nad tym co som este zabudla. ale ziadne smrkanie ani bolesti nepocitujem,mozno ze si naozaj ochorela a s cestou to nesuvisi.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.