po akom čase chodenia ste maly sex?

tinulka

po 3 tyzdnoch...sme spolu rok a klape to vzdy...do nicoho sme sa navzajom nenutili, prislo to samo a bolo to nadherne...nadherne je to aj teraz a do konca nasho spolocneho zivota aj bude

leerka

ja presne po mesiaci a pol, a sme spolu uz vyse 3 rokov, ................a som rada, lebo on ma nenutil, sama som povedala kedy

oida

no my sme s frajerom uz pomaly 10 mesiacov ale sex sme este nemali, bude to asi tym ze sme este mladi ;) ale zato sme vyskusali uz dost inych veci ;)

hefa

podotazka,moja skusenost je prijemna,aj ked to bolo pre mna prve milovanie a samozrejme neistota a nervozita z mojej strany tam boli urcite,ale zvladli sme to,priatel mi neskutocne pomohol uvolnit sa a hlavne na mna netlacil a vsetko,co sme skusali,sme chceli obaja a citila som,ze velmi na mna berie ohlad,aby to bolo prijemne pre mna,jednoducho bolo to krasne:)

podotazka

ja mam taku podotazku...a vydarilo sa vam to???neboli ste prilis napaty a nakoniec z toho nic nebolo??lebo nam to tak dopadlo:(

mia

ja som sa s terazjsim priatelom milovala este predtym ako sme spolu znova zacalli chodit(lebo par mesiacov predtym sme sa rozisli)a nelutujem to, sice to nebolo moc pohodlne ale treba mat aj take zazitky