velka..

jajka11

Tak som tu po case znova, musim sa pochvalit, ze uz asi tyzden mam s tymto mojim problemom pokoj. Este pred tym Dophilusom, co si mi Adulienka poradila, som vyskusala jednu vec, zacala som pit rano na lacno organicky kefir so zivymi probiotikami a
< musim poklopat o nejake drevo :-))) >
zatial to pomaha.

jajka11

hej, ozvem sa
To som ja, len som si pridala cislo, lebo na inom fore - delenej strave, som zbadala, ze nas je asi viac pod tym istym menom::-)

aduliena

Jajka, určite si kúp v lekárni ten Dophilus pre dospelých a budeš mať po probléme. Stojí cca.300sk, ale oplatí sa investovať.

jajka

Hej, Adulienka, bola som uz aj na vysetreni, davnejsie, lebo vtedy som mala striedajuce sa hnacky so zapchami, ale nic nezistili. < doktorka myslela na rakovinu criev> Teraz, ked si uz dam tie laxativa - nechcem ich brat kazdy den, tak to mam az hnacky, odchadza zo mna aj vsetka voda < snazim sa vela pit>, aby som nebola dehydrovana
Niekedy si dam odstavenu surovu mrkvu, obcas to skombinujem aj so stavou z cvikle. To musim vypit rano na lacno a potom sa hned najest, aby to pomohlo. Musim stale vymyslat a pripravovat nieco ine, a dakedy sa mi uz ani nechce...potom si dam tabletku

aduliena

Jajka,
u lekára si nebola? Lebo keď ti už nezaberá nič, len laxatíva, hádam by bolo vhodné navštíviť lekára....
A ešte predtým si v lekárni skús kúpiť Dophilus pre dospelých.

jajka

Ja mam ten isty problem, uz dlho, predlho, mne pomoze kazda rada 1-2 dni, potom zase nic. Uz som vyskusala hocico, teplu vodu s citronom na lacno, susene slivky namocene vecer < treba zjest aj s tou vodou>, ovocie na lacno,
lanove semiacka, vlakninu, no a uz ked nic nezabera, tak laxativa
A pritom, co ja pojem ovocia a zeleniny...
Musim vyskusat ten cmar:-)

aduliena

Vrmka, neboj, bude to fungovať, tú vodu s citrónom pi vždy bez ohľadu na to, či vieš ísť na WC alebo nie. Je to dobré na trávenie, máš tam vitamín C a spaľuje to aj tuky...:o)

co si myslim

rano hned ako vstanes vypi pred jedlom cca pol litra uplne obycajne vody, ziadne mineralky. alebo odporucam aspon u mna stava z kyslej kapusty aspon dva dcl.. to zaberie stale :)