velka..

pohoda

kapustova polievka, alebo borsc, z toho mna vzdy prezenie, aj ked nechcem. Alebo aj zo spenatu. A co sa tyka pravidelneho vyprazdnovania, tak celozrnne vyrobky, otruby, musli.

vrmka

zacala som jest lecitin, pit rano vodu s citronom. a zatial funguje vsetko ako ma :) len ono je to tak, ze chvilu je dobre a potom zase hrozne. ale dufam ze uz mi to vydrzi.

zapchata

vecernica, preco si si dala taku hroznu kombinaciu, liter acidka a potom liter paradajkoveho dzusu? Trpis zapchami?
Bud rada, ze mas cele creva, to su napady?!

aduliena

Vrmka, každé ráno vypi nalačno pohár vlažnej vody s citrónovou šťavou /vyžmýkaj polku citróna do 2dl vody/.
Pi to každé ráno, mne to veľmi pomohlo, odvtedy nemám problémy, predtým som ich mala ako ty.

vecernica

este raz pisem ,,ja som napr pred vcerom ani pracovat nemohla.Vypila som 1 lieter cmaru -acido a za hodinu liter rajcinovej stavy. strasna chut:).des...z wc som sa nemohla postavit,,pol dna:)

.....................

vrmka, a pijes dost vody??ja by som na tvojom mieste zasla k lekarovi, nech ta posle na vysetrenie.a mozu ti predpisat ucinne lieky an vyprazdnenie.inac aj lecitin je dobry na rozhybanie criev, samozrejme ze jedna davka nestaci, ale pravidelne uzivanie by malo priniest efekt.a k vlaknine treb avela vela vody.

vrmka

tie prehanadla nechcem pouzivat, len nic ine mi nezaberalo a vyskusala som viacero domacich receptov. to len preto. ale dufam ze sa mi to nejako upravi.