BLOND vs. TMAVOVLASKY

Príspevok v téme: BLOND vs. TMAVOVLASKY
blaaaaa

Takze: ja som "spinava blondyna" a mojmu priatelovi sa veeelmi pacia "tmavovlasky"
Nieze by mi to vadilo, ale potom nechapem preco si nenasiel tmavu, ked sa mu tak velmi pacia. Niekedy mi to ide na nervy, cumi po nich a komentuje vlasy....
Ja si vlasy uz roky nefarbim a ani koli nemu nechcem, len chcem vediet, ci sa na tomto svete sama zaoberam podobnymi vecami :( niezeby som nemala ine starosti, len to chcem proste vediet.

agina

No alebo si predstavte tmavovlasku odfarbenu na blond.Grc.My sme im hovorili "peroxidky". Chlapom sa paci prirodzena krasa.Urcite si ta ten tvoj nevybral kvoli vlasom.

blaaaaa

ja si vlasy nefarbim,mam ich prirodzene a vlnite. ale tiez su nie rovnomerne farebne :( takze podla teba posobim lacno? :(
ale ja fakt nechcem farbit

zzuuzzaannaa

ja sa tym nepriamo tiez zaoberam..ale len nepriamo kedze som tmavovlaska :) no podla mna pokial si "len" spinava blondyna, tak je to stale lepsie nez odfarbena zltovlaska...neni nic horsie.
Mne sa tiez viac paci ked ma baba tmave vlasy..ked ma niekto taku nejednotnu farbu s napr. pozostatkami melirov tak mi to pripada dost lacne a vyzera to zanedbane

ach jaj

presne tak.. je jedno ci si tmava alebo blond, podstatne je co mas v hlave. A hlavne ked ma zena sexepil, tak nie je o com..