Lúbim jedno dievča a neviem ako jej to povedat

Príspevok v téme: Lúbim jedno dievča a neviem ako jej to povedat
osamely!!!

Caute, je mam taky problem ze uz od malička od prvej triedy na ZŠ som sa zamiloval do jednej baby a od vtedy ju stale tak isto milujem, uz mam 17 rokov. Neviem ako nanu zabudnut, viem ze aj ona ma lubila ale nikdy k nicomu nedoslo. Ked sme isli na strednu tak si nasla frajera a ja som bol velmi sklamani myslel som si ze sa vsetko zrutilo. Ked ju nevidim tak je dobre ale ked ju stretnem tak vomne ozije stara laska a vzdy na nu myslim. Ked sme sa pred mesiacom stretli na party u kamosa tak som jej nevedel co povedat vyzeral som ako blbec, nemal som sa snou o com bavit, iba ona sa prihovarala, hanbil som sa. A som si na 100% isty ze este stale ju lubim, a pritom ju chcem aj nechcem lubit. Je jednoducho nadherna, uzasna a to ma ocaruje. Som z nej zmeteni vzdy ked ju uvidim. Neviem co stym mam robit povedat jej to alebo sa na to vykaslat a nechat to tak. Hanbim sa jej to povedat bojim sa. Ako zareaguje??? Co mi povie??? Pritom ma chalana. Chcem na nu zabudnut ale neviem jednoducho neviem. Poradte mi prosim.

Hitch

si do nej blaznivo zalubeny a nevieš či aj ona do teba? V žiadnom pripade netlač na pilu lebo sa zklakne a už nebudeš mat šancu. Ked sa prihlasi na facebook alebo na pokec nepiš jej hned počkaj či to nespravi ona prva.Po dalšie nič si necvič pred zrkadlom vieš pačiš sa mi od prvej triedy ... otrepane musiš byt originalny a musiš na nu zaposobit svojim šarmom a vtipom to je zaklad upsechu. Chceš byt s nou sam a bavit sa?Rad bicykluješ alebo vykonavaš iny druh športu? Pozvy ju, bud stale vtipny a sleduj ju ako sa tvari ako sa na teba pozera a pod.... Najlepšie je ked pojdete medzi ludi kde je rušno, tak nebudeš mat pocit nervozity a ked nebudeš mat o čom kecat vždy sa vynajdeš pokial zapracuješ na fantazii :-) tak držim vam palce

milan123231

milujem jedno dievca ale uz sme spolu chodili a nema teras nikohoo a bojim sa jej to povedat lebo uz raz ma odmietla a neviem co mam robit prosim vas pomozte mi a richo

eklhaft

No nazdar... Mam 34.r. vysriedal som vela partneriek, vzdy som bol na chvilu zalubeny, ale preslo to. Sem tam to sprevadzali aj slzy, ale to k laske patri. Ked ma kamosa ,tak na to kasli a nemotaj sa do ich vztahu , ver tomu ,ze najdes tu pravu a na tuto si len tak platonicky spomenies /nie v zlom samozrejme/....Cakaj a stastie si Ta samo najde....

lucker

no pozri sa na to s tejto stranky:ked jej povies do oci ze si sa do nej zamiloval od 1. triedy tak to zobere vazne a zacne premyslat alebo sa na teba usmeje a povie ze postupom cas (v muzskej reci:nechcem ta).ale ked za nou pojdes tak pod s takym sebavedomim ze nemozes nic stratit alebo ziskat vsetko :) dufam ze ti to pomoze