skusenosti s YADINE

iwaa

PROSIM POMOZTE..uzivam Yadine,akurat dnes vecer mam zobrat poslednu tabletku z balenia,ale doktorka mi predpisala antibiotika Augmentin(mam teploty atd)...myslite,ze to moze nejako ovplyvnit učinnosť yadine ale aj menstruaciu??

jaja

nemala som yadine, takže sa ťa to asi netýka... ale ak chceš prečítaj si túto tému- www.zdravie.sk
nepíšem to všade, lebo to niektorým podporkiniam hak vadí, a mám vlastnú tému:-)

janiska

jaja, precitala som si celu tuto diskusiu a nikde som sa nedocitala, ze ake problemy ti vlastne hak narobila..

Mne dnes doktorka predpisala yadine a tiez niesom moc nadsenec antikoncepcie, ale mam velke problemy s menstruaciou.. :( neviem ako inak to riesit, krvne testy som mala ok..

jaja

napíš RNG ak chceš, na zlepšenie krámov a pms, či dačo má... to je na hocičo. (ja mám na úpravu hormonov rastlinku, na stres, na kvasinky)... mohlo by sa s hak, okrem ľubovníka na stres:-) ale to je tvoja vec.

jaja

nejaké potravinové doplnky nechceš vyskúšať? - pýtam sa len preto, lebo aj ja som si nejaké objednala od RNG (po tých problémoch s hak), a uvidíme, čo to dá:-)