skusenosti s YADINE

jaja

no tak verím, že budem aj ja spokojná s dalším lekárom... ale moja skúsenosť - zlá - s hak, ma doviedla k názoru, že bez hak mi je lepšie - A TO JE LEN MOJ OSOBNY NAZOR. tak si budem kydať na hak kolko sa mi zachce. ked nesúhlasíte, píšte si ako vám prospieva na čokolvek- ja sa z toho nezbláznim, ani mi to nevadí ako vám pravda-negatívna o hak:-)

evik18

sak ako si pis...ale treba brat ohlad aj na druhych a nie mat zatienene oci ze teraz tebe to spravilo zle a aj lekara si nemala dobreho tak sa postavis proti vsetkym HAK a proti vsetkym lekarom...ja som napr. spokojna.memusis spinit vsetkych lekarov..

jaja

to je tvoj názor, toto je môj.. tak to nechajme tak. a písať to budem, kde sa mi len bude chcieť a hodiť :-) ja mám s hak zlé skúsenosti, aj s posledným lekárom, a tak to aj zostane! ja si tiež myslím svoje o tom, ked hak vychvaľujete:-)

evik18

sak dobre..kazdemu to sadne inac..ja ti to neberem ale ono to staci napisat raz..a baby sa informuju v letakoch aj na podobnych strankach..aaa netreba hadzat vsetkych lekarov do jedneho vreca!

jaja

ja som rada, ked počujem aj negatívum, lebo pravdu ti nepovie žiadny lekár... a je dobre, ked ženy vedia čo to môže spôsobiť,ked to nesadne, a nie zatvárať pred tým oči, aby sa vedeli brániť. a najcennejšie sú vlastné skúsenosti. ale ked si človek myslí, že hak sadne, nedal by to za svet...

evik18

som rada ze pocujem aj pozitivum..mnohe tu pisu o tabletkach ze je to svinstvo..teoreticky ano(ved je to bomba hormonov) ale na kazdu z nas to vplyva inac tak by som bola rada, keby si tu niektore kocky prestali presadzovat svoje..ako pisem, na kazdu to vplyva inac..diky :-) (nic v zlom) pekny dnik

veronika

ahojte, ja k yadine mozem povedat len pozitivne veci, zacala som ju brat v case, ked som este brala aj antidepresiva, a vobec ale vobec ma nijak neovplyvnovala, citila som sa vynikajuco, menstruacne krce zmizli a krvacanie bolo slabe a tak tri dni len.

iwaa

Ahojte,zacala som uzivat Yadine v 1. den menstruacie a trvala mi len 3 dni (pricom zvycajne som mavala 6dni) prosim vas,oslabila vam HAK cyklus?? a je pravda,ze ucinnost tablety je hned po prvej??