biopron-nafukovanie

Príspevok v téme: biopron-nafukovanie
babena

Ahojte.ma niekto problemi s nafuknutim??lebo ja v poslednom case velke ..predtym to bolo uplne v poho mam sice uz dost dlho problem v nestalom traveni ale pred tym ma aspon nenafukovalo..skusala som aj vysadit potraviny ako kapusta celozrne graham atd no ja ked zjem hocico ..jogurt, polievku ci uz len sa napijem caj nafukuje ma to znamena ze citim ze musim ale ked som s ludmi tak je jasne ze nemozem ked som sama tak to vypustim a je po probleme ale takto no hrozne .automaticky citim bolest criev nafuknute brucho proste mi je spatne z toho....snazim sa jest pravidelne beriem dobre veci(aspon myslim)na travenie zaludok atd len teraz proste uz neviem co s tym....potrebujem poradit nieco aby som proste nemala potrebu,,to"aby mi hned z toho nesli plyny a tak ..pocula som o nejakom bioprone skusil ho uz niekto???poradte

laskonka

aj ja som mala podobny problem a vyiesili to bylinkove caje.Rano na lacno som pila vyluh z korena puskvorca. Len par glgov.Cez den som popijala cajiky na travenie.Potom som si to ulahcila a urobila som si taku zmes bylin z harmanceka,salvie,mysochvosta a slezu.Toto mi pomohlo,ziadne liek mi nezabrali tak,ako toto.

babena

no okik poviem to este raz tak pozistovala som si vsetko o tych traviacic enzymoch mne je to vsetko jasne len ja nemam problem s travenim ja mam len porusenu crevnu floru okik???....nechcem brat ziadne emzymi na pretravenie lebo mne potravu dobre strabvuje len ma nenormalne nafukne po kazdom jedle ...beriem meteo ale to mi ju neupravi na stalo preto chcem skusit nieco no nie enzymi ..pozerala som veci okolo bromeline nejaky track ci ako pankreolan atd enzymi a ten betain to ma podobne ucinky len to nieje tableta len potravinovy doplnok ...tak uz neviem co robit

aloe

babena,viem Ti doporučiť prírodné produkty,ktoré pomohli mojej dobrej známej,ale nedostat ich v lekárni.duratnakatka@zoznam.sk

RNG

Babena, skus Betain HCl s jedlom. Ak mas kvasenie v zaludku a z toho plyny, toto by ti malo pomoct.
1 az 3 tabletky, podla velkosti jedla a mnozstva tekutin.

babena

RNG a ja ti este raz opakujem ze enzymi som uz brala a stav sa nezlepsil len som bola v kuse hladna ....viem ze potrebujem nieco na uplnu upravu travenia ale myslim ze okrem enzymov existuje aj inu sposob ....tak len potrebujem poradit

RNG

babena, s liekmi ti nepomozem, ale potravinove doplnky som uz v tejto teme spomenul, opakujem
Odporucam situaciu nie zakryt potlacenim nafukovania ,
ale napravit travenie.
Zaludocne travenie branim Betain HCl alebo Pepsin HCl s jedlom,
crevne travenie silnymi enzymatickymi zmesami s jedlom.

babena

ja tento problem nemam ..mam len problem s nafukovanim po kazdom jedle a niekedy s vyprazdnovanim ...poradte este prosim niekto ...moze byt aj iny typ lieku