biely melír

Príspevok v téme: biely melír
melír

ahoj, chcem si dať biely melír do svojich prirodzene blond vlasov, v drogérii mi poradili kúpiť normálnu farbu na vlasy a s tým spraviť melír... problém: v návode na použitie je napísané že sa nesmú používať hliníkové ani plastové fólie... to sa s tým naozaj nemôže použiť alobal? čo mám potom použiť?
P.S.: pred pár dňami som mala robený svetlohnedý melír, ten biely si chcem dať medzi tú hnedú
dííííky moc

očko

ja sa chcem opýtať, či neviete, že vraj na zosvetlenie veľmi svetlých pramienkov sa používa po melíri na oplachovanie nejaká fialová vodička a tá aj žltý pramienok krásne vybieli. Že vraj to je vodička ktorá sa používa na vytieranie úst deťom. A aj presný postup ak viete. Krásne ďakujem.

sassy

ja mam blond melirove vlasy a do nich by som chcela ešte svetlejši blond (ako tu pisete biely). Aky je vas nazor na tuto dvojkombinaciu? Neznicia sa vlasy zrovna tym bielym melirom?

ivanka83

Baby brunetky,ak chcete, aby vase vlasy neostali zlte skuste si na ne potom naniest farbu palete polarne striebro. Mozete ju naniest na cele vlasy, lebo ona aj tak chyti len tie melirovane.Treba ju ale drzat dlhsie ako je v navode. Mne to pomaha.

marisssa

baby, najlepsie je ist ku kadernicke, ja ked som mala aj tmavo hnede vlasy, vzdy mi to chytilo pekne do blond.sice to poriadne znici vlasy, ale efekt stal za to.ked mi to odrastlo a farba vyzmyvala,skusala som domaci melir a to teda voobec nedopadlo dobre!vsetko rysave!daleko do blond.preto som sa poucila a radsej idem ku kadernicke.

miška

mam tmave vlasy a chcem strašne biely melíír vždy mi to chyti na oranžovo konce su strašne oranžovo červene, prosíím poradte mi

zuzanka2221

vela zalezi od kadernicky.aj tmave vlasy sa daju odfarbit na blondave.len to trva o nieco dlhsie ako klasicky melir.a ked nahodou zostane aj taky nazlkli pouzijem na to specialny sampon al.tuzidlo a pramienky su krasne biele.ale bacha,casta dorabka meliru vie pekne znicit uz aj tak dost zniceny vlas.pri nespravnom davkovani peroxidu a case,vam mozu vlasyy zostat ako zuvacka a lamat sa a potom pomoze len kratky strih.mam na to skolu.takze bacha

shellis

Kočky ak možete nedávajte si melír...alebo aspoň nie veľmi hustý pretože sa Vám strašne zničia vlasy a budu veľmi suché. Ak môžete radšej farbu tam mate hned ku nej aj liecivu kúru po farbení. (vlastná skúsenosť)

dedo_vsevedo

Mne sa odjakziva pacili rysave vlasy.Aj moju frajerku sa snazim nahovorit,no nejako sa nexce odfarbit narysavo:((