Proč je lepší být baculka?

Príspevok v téme: Proč je lepší být baculka?
baculkaaa

Proč je lepší být baculka?

Dopřávej si jídla, i když si tlustá - jsi pro spoustu mužů sexy a je to mnohem lepší, než být vyzáblina!

Existuje velká skupina mužů, která miluje baculky, boubelky, tlusťošky, otylky či jak se oplácaným ženám dá říkat. Ale ne každý z těchto lidí je ochotný to veřejně přiznat. Doba se ale mění a baculky začínají být v kurzu!!!

A proto - holky neblbněte s různýma dietama, cvičením a dalším trápením těla - jste krásné takové jaké jste - "Ať žijí boubelaté ženy !!! "

1. Kluci si mají na co sáhnout (lepší bujné tvary než chrastící kosti)
2. Baculky jsou veselé a vyhledávané pro svůj smyl pro humor.
3. Baculky jsou víc sexy než kostry.
4. Smiř se s tím, že nejsi štíhlá. Jsi stejně krásná a pro některé i krásnější !
5. V upnutých kalhotách máš sexy zadek a pod těsným tričkem krásné bříško!
6. Když to budeš umět prodat, budeš působit nevinně.
7. A baculky, přece nechcete splývat s davem hubeňourů. Budete jiné a nikdo vás jen tak nepřehlédne.

Zkusili jste to již s baculkou?

- Zažil jsem a moc se mi to líbilo. Pokud se naskytne situace, neváhal bych opakovat.

- Zažil jsem i já a byl jsem nadmíru spokojen, nemluvě o poprsí č.5. Rád zopakuji, i když při mojí váze 60 Kg se mi příležitost tak často nenaskytne. Super sexíček...

- Zažil raz, a tužim po tom zas a zas. Sice nemam priatelku anorektickeho typu, ale ani nie uplně baculku. Baculka bola tiež moja prvá láska..

- Jasně,zažila jsem to a bylo to super!Nádherně jsme si to užily a doufám,že si to ještě někdy s nějakou takovou sympatickou kočičkou vychutnám.

- Jednou jsem to zkusil a je to lepší než s nějakou anorektičkou. Hned bych to zopakoval je na co vzpomínat

-Díky za takové ženy jenž jste vy! Když je možné vplouti do tak pěkných a měkkých tvarů a polaskat vše, co se nabízí – je to prostě slast, jenž stále hledám!!

-Vybírám se jen a jen boubelky a nemůžu si stěžovat!

-Poté, co jsem to zkusil s boubelkou, už nikdy nechci žádnou vychrtlinu nebo anorektičku. Jedině už baculky a boubelky !

-Boubelky a baculky jsou prostě nej... a nejlepší jsou tlustá bříška!!!

elena 1234

carey.ty mas 174 cm 64 kilov mas idealnu postavu co chces riesit?
Hoci som o desat centimetrov nizsia,,mam rovnaku vahu,.
Ale zase nemusime mat rovnake percentualne zlozenie..Najlepsie keby si mala vahu ktora meria v tele svalovinu vodu a tuk...
Ako dlho cvicis?hodinu dve,?a ake cvicky?

carey

elena 1234 ahoj, no ja mam 174 a 64kg ale ten tuk mam tak rozlozeny ze vacsinu mam na zadku a stehnach...hore som chuducka a dolu siroka. Snazim sa 3x do tyzdna cvicit a zdravsie jest...no s tou stravou to niekedy neviem vydrzat a dam si aj sladke a niekedy aj viac.

carey

Ahoj bolo to za dobu,,5 mesiacov,..schudla som zo 75 na 60 ...Ako som s azacala stravovat normalne,,tak bolo jasne ze niejake tie kila s avratia,,Teraz mam 64 ,,,ale cvicim,,a davam si pozor co jem,,Hlavne Malo a casto.....
Su baby ktore povedia ze ved ja toho vela nezjem a priberam,,zjem jeden kolacik za cely den,,,
To je horsie ako keby si zjedla velku porciu obedu a rozlozis si ju na 4 krat..

alusinka

Aj ja som mala nadvahu... a mala som aj podvahu... Dneska mam sice par kil navyse a som so sebou spokojna... Mam skveleho chlapa, ktory ma lubi tak isto, ako ked som mala 45 kil, ako ked som mala 85 a aj teraz ked mam 73, a pritom on bol vzdy tak akurat stihly...
...ale NIKDY ma ani len nenapadlo kritizovat a urazat postavy niekoho ineho...

Ked sa niekto citi dobre s par kilami na vyse, a kludne nech je to aj 10 ci 20 kil, tak mu to doprajem. Neotacam sa za nim s tym, ze fuj aky/aka si tlsta, rob so sebou nieco...
Kde je napisane, ze byt sexy zavisi len od postavy??? Poznam vela dievcat "baculiek", ktore su natolko pritazlive, ze chude baby pri nich nemaju sancu... Neriesia svojich par kil navyse, su plne elanu do zivota, su SEXY! A urcite sa chlapom pacia viac, ako nejake baby, ktore pri svojich 50kilach stale riesia nejake diety a chcu byt ako tie vyretusovane modelky s casopisov...

Nechcem nikoho urazat. Nemam nic proti stihlym zenam...
Pokial je clovek so sebou spokojny, taky aky je, ci ma 50kil alebo aj 100, zasluzil by si za to obdiv, a nie prihluple urazky...

Asi tolko z mojej strany ;)

levanderka

bola som baculka, jeden cas.schudla som krasnych 10 kil, potom mi ostal zadok a stehna, boky.genetika, ale dala som dole aj to a nie je nad pocit, ked vies, ze si mozes obliect hocijaky strih sukni, nohavic a nemusis sa obmedzovat, lebo treba tu nieco zakryt a tu nieco zakryt.nehovorim o tom, ze sa nehanbim urobit priatelovi striptiz v pradielku za denneho svetla..ale najpodstatnejsie je zdravie.citim sa sviezo,zdravo, nezadychavam sa, nepotim sa.myslim, ze je skor dobre byt stihla ako baculka. ale nerobim ziadne rozdielly, clovek ako clovek. alepozor, ja beriem ze baculka je niekto, kto ma fakt nadvahu.nad 70 kil, aj viac. take, ze mam 60 kil a som straaasne tucnaaaa, tak to patri na psychiatriu :)

carey

ahoj elena1234, ako si to dokazala prejst velkosti L na S, lebo ja mama L a necitim sa vobec dobre, sice zacala som cvicit a snazit sa zdravsie jest... ty si ty asi za aku dobu dokazala? Lebo viem ze je to beh na dlhu trat, mam 22rokov :)

beskyd

"- Zažil jsem i já a byl jsem nadmíru spokojen, nemluvě o poprsí č.5. Rád zopakuji, i když při mojí váze 60 Kg se mi příležitost tak často nenaskytne. Super sexíček..."

.
navrhujem preskumat/zmapovat/zistit podiel plnostihlych zien ktore su zatazene na vyraznejsie chudych chlapov:) ..ak vobec take su teda, obavam sa ale ze tu neplati ta logika ze by mal byt priblizne rovnaky podiel vysokych muzov pod 70 kg hladajucich baculky a baculiek hladajucich prioritne vysokych muzov pod 70 kg (povedzme 65-67).

elena 1234

bola som baculka od mala do svojich 22 rokov,,nikdy viac...
schudla som 11 kilov a som stastna....
Lepsie sa mi chodi hybe,nepotim sa a nekupujem si Velkost L ale XS,S....
Tie baculky co to sem pisu,,si iba nahovaraju nieco co nieje a su pohodlne zacat sportovat a zdravo sa stravovat...