Ženske problemy

Príspevok v téme: Ženske problemy
jarmila dobrancinova

Mala som uz 7 operacie,cysty,endometrioza,hnis vo vajcovodoch.Po 2 rokoch som mala nepravidelnu menstruaciu a preto mi zaviedli do maternice MIRENU na upravenie menstruacie.Po zavedeni som krvacala cely rok,tak mi tu MIRENU vybrali.Uz su to 2 mesiace a menstruaciu som nedostala ,hoci som mala 5 dni menstruacne bolesti.Krvacanie som nedostala.Mam 45 rokov a pohlavny styk nemam,zijem sama.Poradte mi co to moze byt.Dakujem

filmuskab

ahoj mam 2deti a chcela by som sa opitat co mi asi moze byt stale ma picha v podbrusi a svrby ma vagina nemam ani vitoki a som zdrava rada by som vedela z coho to moze byt bola som aj u lekara a som zdrava nemam ani pliesen ani nic take mam 25rokov a pred 4rokmi som mala v krvi zvisene AFP neviem co to je ale rada by som to vedela dakujem

RNG

iwika, zialbohu som bol svedkom, ked operacie na cysty nevyprodukovali nalez karcinomu a predsa bol do sprav napisany. Viem, je to absurdne, ale robi sa to pricasto.
Na rakoviny a cysty treba brat plno silnych enzymov, lebo su prejavom zamorenia tela a situacia sa operaciou nezlepsi, telo treba zasadne odmorit v prvom rade.
V pripade cyst na vajecnikoch a myomov treba znizit aj hladinu estrogenu(DIM, I3C=indonal)Inac donedavna sa amputovali aj nohy, na ktorych boli infekcne zapaly, lebo to lekari nevedeli liecit. Teraz su na to lieky, tak sa neamputuje.
Menvane prostriedky(enzymi DIM a ine prirodne vytazky) to ale este neurobili do skupiny liekov, takze ich lekari prakticky nepoznaju a velmi zriedka predpisiju. Aj to co predpisu su farmaceuticke verzie, velmi slabe-nedostatocne ucinne.
Mnohe potravinove doplnky maju ovela vyssiu aktivitu.

iwika

mám 22 rokov a cystadenocarcinom pred 3 rokmi ma operovali vzali mi ľavý vajíčkovod a teraz mám napadnutý pravý vaječník takže musí von. Chcela by som vedieť či to nejako súvisí s rakovinou. Ževraj je to nový vírus. Je to pravda?

RNG

Hnis v tele moze byt sposobeny rozlicnymi bakteriami alebo plesnami. Ja by som to adresoval GSE(30 kvapiek do pol litra vody) a oreganovym olejom(3x2 kapsule)

RNG

Hormonalne problemy sadaju riesit hormonalnymi polotovarmi(yam, damiana, pupalkovy/borakovy olej a Dong Quai).
Cysty a rozne ine telesne smetiska sa odstranuju v tele enzymami, ktore sa daju alebo z vonku dodat(enzymaticke pripravky) alebo /a stimulovat branim extra jodu. Ci uz z potravinovych doplnkov bohatych na jod(kelp, spirulina kombu) alebo transdermalne z jodovej tinktury(10 kvapiek 2x tyzdenne na spodok brucha)

mcyklus

7 operacii? to je sila!
prepac, nemas to lahke, mozno je to prechod, alebo ina komplikacia.

Neupozornil Ta lekar, ze po vybrati mireny, mozes dostat cyklus az po dlhsej dobe? Ja by som sa predsa len poradila s lekarom, ci je vsetko ok, inac na privolanie cyklu je vhodne pit datelinovy caj, datelina obsahuje hormon estrogen, ktory je potrebny na vyvolanie ovulacie, viem tolko o Mirene, ze zabranuje vytvaraniu folikul, ak sa vsak folikuly vytvorili, mozu sa zvacsit a usadit sa vo vajickovodoch, vo forme cyst, ktore bud prasknu, alebo sa musia vyoperovat,

Ivka 1

Pravdepodobne začínajúca menopauza.Sprievodné príznaky sú návaly tepla, búšenie srdca,bolesti hlavy, depresívne stavy.
Navštív gynekológa,po pichnutí vyvolávačky by si mala menzes dostať.