Antika...svinstvo

Príspevok v téme: Antika...svinstvo
hmmmmmm

Cawte baby. mam maly problem. priatel je strasne za to aby som brala antiku ale ja proste nechcem.je to svinstvo a nemienim si nicit svoj mlady organizmus.sice mi hovori ze ak mi doktor porobi vsetky testy tak by mi mohla aj pomoct ale ja ziadnym umelym zasahom do organizmu neverim.citam tu same zle veci depresie, strata chuti na sex, bolest hlavy atd...nestoji mi to za to a uz vobec nie aby som si nicila zaludok pecen a maternicu.za prispevky dakujem

Lusytta

tak ja neviem, citam, citam, a bud ja som nejaka divna, alebo mi HAK proste sedi...nikdy som svoju blbu naladu alebo choroby nedavala do suvislosti s tymto...brat HAK som sa rozhodla spolus mojim priatelom (teraz manzelom), uz ju beriem dost dlho a neviem no, mne to vyhovuje, hlavne ja sama to riadim ci otehotniem alebo nie, nespolieham sa na chlapa...a skodlivin je okolo nas tolko, ze pochybujem ze by ma akurat TOTO zabilo...na druhu stranu neberiem nikdy antibiotika a nepijem, tak si setrim pecen pre tabletky :o)

jaja

no aby som bola presná, prejavilo sa to už 4 mesiac brania hak, a doteraz sa neviem toho zbaviť, obvodák prišiel na to, že je to zo stresu...

ifka

hmmm,tie testy povedia akurat lekarovi,ze mas zdravu pecen a ze ti ju moze humplovat.zatial si zdrave dievca.akonahle zacnes brat HAK,mozes sa rozlucit so zdravim.a tie problemy,co si spomenula,to je len slaby odvar toho,co ta potom caka.

ifka

jasne,ze priatel na tom trva,lebo bude mat velmi pohodlny sex.keby na tebe zalezalo,tak ta do nicoho nenuti.povedz mu,nech si da odobrat spermie a nech ide na vazektomiu..ze ked to urobi on,ty budes brat antiku:-))

jaja

testy ti nepovedia, či ti to sadne! keby si bola za, tak ťa neprehováram, ale ked je za len priateľ, myslím si , že si rozumnejšia...

hmmmmmm

uz som mu hovorila nech si tu daco najde...ale nie nie sak naco testy su na to aby mi to neublizilo.ale aj tie testy podla mna stoja viete asi za co