WoNdeR FiniSH alebo AffiNitone?

katarinaka

podla mna su najlepsie make-upy od Max Factor :D mam z Max Factor aj korektory lesky aj vsetko mozne a som spokojna :D

simka111

jaaaj..nevyrabaju...ok uz budem vediet :D a nejaky podobny??? hlavne aby dlho drzal a odolaval teplotnym zmenam a aby zmatnoval

sonka

od Rimle london som vyskúšala skor kadejaké make - upy a nebola som spokojná, ptom som prešla na maybellin wond. f. a som spokojná. stojí cca 240, ale niekde ho kúpiš aj za 200 :)

radka8888

takze si myslite ze by som si mala kupit Maybeline wonder finish??.....mam problematicku plet akne a rozsirene pory doteraz som pouzivala Rimle london cool mate ale co ja viem neni prilis dobry nevydrzi tak dlho ale celkom dobre kryje ale asi skusim ten Maybelin .....a tak si mysliste ze ani Affiniton nie je dobry ??...lebo aj nad nim som rozmyslala

sonka

ladygirl
nuž neviem, ja používam wonder finish a kamoška si pred časom kúpila Dream Matte Mousse. Ja si chváli ten svoj, ona zas svoj. Tak už vážne neviem :D. Ale celkovo maybelline má dobré make - upy, tak nech si vyberieš aký koľvek, myslím, že ľutovať by si nemala, len hlavne zváž ten, ktorý sa hodí viac pre tvoju pleť.

ladygirl

chcela by som sa ešte opýtať ktorý s týchto make upou vydrží dlhšie a nerobí mastné flaky ....Maybelline Dream Matte Mousse tento alebo tento....Maybelline - Wonder Finish

sonka

Mala som podobný prob. a odporúčam ti nakeu - upy od lirene, dermacol a maybellime new york - wonder finish:
- stačí ich naniesť len ráno a trošku, vydržia až do večera
- nestaja veĺa
- stačí ich ďať len trochu
- obsahujú UV - filter
a samozrejme, že aj nejaký hydradačný krém, kt. pleť rozžiari