Zoznamenie priatela s rodičmi

myšička

ahoj makovicka,tak to som rada ze sme na to podobne,ze niesom sama.ja ho nenutim aby k nam hned chodil,ved to ma cas.mna keby on zavolal ku nim tak nemam problem,len moj milacik sa furt boji,ale myslim ze ho to prejde a vsetko bude nakoniec ok,papa

makovicka

nazor? :) moj priatel u nas nebol a to spolu sme už rok a pol. boji sa tiez ale nprizna to, jednoducho ked sa chcem o tom rozpravat, on nie a nie, nevydolujem z neho ani slova. proste nie a hotovo. už som si zvykla, ale netrapim sa tym, ani ty sa netrap. niekedy to prist musi. navyse ja by som sa tiez bala ist k nim, aki budu rodicia a podobne. takze viem pochopit( hoci mna by neprehovaral az tak dlho:D tot moj nazor

myšička

dakujem ti,no dam vedieť,len tak skoro to ešte nebude,ešte sme spolu kratko,tak asi az niekedy v lete pride.

myšička

dakujem leilaa,ja si to tiez tak myslim,ja ho velmi lubim a chcem byt s nim uz navzdy.on sa jednoducho boji,ze sa im nebude páčiť.
ty to mas doma super teda,snad to aj u mna tak bude :))

leilaa

moji rodičia mojho priatela prijali super, aj keď tatko vyzera dosť prísne a nepustí si niekoho len tak k telu. priatel u nas býva už rok a pol a mame super vsťahy. aj on s našimi aj ja s jeho rodičmi. netreba sa báť. treba chápať aj tých rodičov a potom už to bude super.