NEVIEM PRECO TO ROBI

Príspevok v téme: NEVIEM PRECO TO ROBI
dino26

Rozisiel som sa s priatelkou a ona mi robi napriek.Neviem,asi sa s tym nevie zmierit,ale to co robi je dost trapne az sa mi rozum zastavuje.Jednoducho som jej napisal nech mi da pokoj,nech nepise,nevola,nech na mna zabudne.Zobral som si veci a odisiel som bez rozlucenia a vysvetlenia,je to tak lepsie,citil som to tak.Napisala mi,ze dobre,ze mi nebude pisat,volat....,ale robi pravy opak.Uplne ju ignorujem,ale asi to ju este viac rozculuje. Myslim si,ze nedokaze sa zmierit s tym,ze som ju opustil,lebo vzdy ona okaslala chlapa a to ju stve. Lenze nezaujem vzbudzuje zaujem,ale ja chcem mat uz od nej pokoj. Zrusil som si cisla,ale zistila si od nekial aj tie nove. Co s nou? Nemienim sa s nou o tom rozpravat.

dino26

ale kolko jej to trvalo???Ja nemam ani chut ju pozdravit,za to co robila a robi.Nechcem ju ani stetnut. Teba tiez po rozchode este otravovala? Tiez si ju ignoroval?

moj nazor

ignoraciou iba tie jej stavy natahujes to poznam... proste sa jej pozdrav ale nic ine navysse, netvar sa ze ju ignorujes ber ju ako cloveka ktoreho poznas (mozno len tak z videnia).. aspon mne to pomohlo.. po case ju to vsetko preslo.

dino26

myslis si,ze si nebude vediet rady somnou? Ja sa k nej uz nikdy nevrati,nechcen ju v zivote vidiet,len chcem mat od nej pokoj.Ja ju neotravujem tak nech neotravuje ani ona mna. Ona bola ta co vravela,ze ona sa bezo mna zaobide,ze jej nebude smutno,ze si v pohode najde niekoho ineho. A opak je pravdou,nevie sa s tym zmierit a robi sceny.

asija

Ty si nevieš rady sam zo sebou,to je k tebe a k tvojej bývalej ti poviem toľko,že najlepší liek na takýto problém je ignorovať!A to len pre jej dobro,aspoň kým nestretne niekoho nového,potom to už bude o inom ver mi.Nie nepotrebuje vysvetlenie,to máš pravdu,potrebuje len počuť,že stále si tu iba pre ňu,pre jej nálady...možno ťa už ani nemá rada,len si proste zvykla a nevie si zatiaľ predstaviť niečo nové,ale neboj sa to príde a nie ty,ale ona sem napíše že si nevie rady s bývalím ktorý ju opustil...........

dino26

VICODIN ona uz davno nieje v puberte a myslim si,ze by sa mala vediet o seba postarat a nie cely zivot byt na niekom zavysla.Vevidis do toho ako to bolo a co je zac.

dino26

zili sme spolu v jednej domacnosti.Nezivil som ju,ale s toho platu co ma moze zaplatit akurat tak najomne a jeden nakup. Nezdviham jej vobec telefony,na nicjej nereagujem. Nejsom namysleny,len ma to uz prestalo bavit,to je vsetko.Prekusnem vela veci,ale niektore sa naozaj nedaju.

sedma007

ona vzdy okaslala chlapa....odisiel jej zdroj penazi....hmm...a co ti hovori, ked jej zdvihnes telefon, prosika alebo ti nadava? alebo jej ani nezdvihnes? Tazko radit, ked o vas nic neviem. Ty povies toto, ale ako to berie ona to neviem. Ty si ju akoze zivil?

vicodin

ty si dobre namysleny chudak.... neskutocne sa zabavam aku mas o sebe mienku, holka po case zisti ze je lepsie bez teba, chudak bez chrbtovej kosti, ktory sebecky riesi problemy...hlavne ze tebe je dobre =D uboheeeeeeeeeeeeeeeee

dino26

Nepotrebuje vysvetlenie!Rozisli sme sa hlavne koli nej,koli jej naladam a spravaniu.Bude to zniet sprosto,ale myslim si,ze to robi aj koli tomu,ze jej odisiel zdroj penazi a boji sa ako to bude tahat sama,najom,jedlo,cestovanie..... A uz davno nie je v puberte!!!!