zápaly, výtoky, zúfalstvo

Príspevok v téme: zápaly, výtoky, zúfalstvo
macka28

Prosím vás o radu, ak ste niekto mali podobný problém. Som po preliečení na chlamýdie, vraj u 80% prebiehajú bezpríznakovo, ja som mala bolesti i výtok. Výsledky z výterou a moču sú už ok, ale stále cítim pichanie v brušku, výtok je tiež, hoci iný. Myslím, že sú to kvasinky, ja sa z toho vyliečim, ale myslím, že je to ping-pong medzi mnou a partnerom. Prečo lekári neliečia oboch? Ako sa dá zistiť, či sú vaječníky zapálené? Na sone sa ma lekár spýta, či mi nenašli niečo na vaječníkoch, tak ako sa to vlastne zisťuje?

aaa21

marcia:-)ja neviem napr.co to moze byt a ked ti na to nikto nepise tak asi s tym nema nikto skusenost.neostava ti nic ine len ist ku gynekologovi.skus to neolutujes.aspon budes vediet 100%co to je a nie nejake pochybne rady odtialto

marcia

Baby poradte vzdy ked sa vycuram tak citim taky zapach z mocu,ako je penicilin alebo nejake lieky?Mavam to iba obcas ale nezda sa mi to byt normalne.Mate s tym niekto skusenost?A casto ma bolieva v podbrusku,sice to nie je ani bolest ale taky cudny pocit,take stahovanie,take cudne.

daphne

Tiez som si myslela, ze som asi jedina na planete, ktora ma s tymto problemy. U mna takyto zapal nastava vzdy par dni pred menstruaciou. Nikdy mi to uplne nezmizlo, ale troska sa to zlepsilo, pouzivam gel na int. hygienu s protizapalovym ucinkom a este Femigel. Dostat to v lekarni. Vzdy sa mi potom ulavi. Vyskusala som to aj na partnerovi, lebo to chudak odo mna chytil a tiez mu to zabralo.

marcia

Baby ako sa prejavuju kvasinky?Lebo doktorka mi povedala ze ich mam.Mala som vytok ale taky hrckavy,take gulocky,ale uplne cisty,ziadne sfarbenie.Moze sposobit nejake vaznejsie ochorenie??

ach

ah..pomoc, ja mam zapal uz od augusta...v kuse....nic, absolutne nic mi nepomaha, skusala som uz setko mozne aj nemozne...mam len 18, sex som este nemala...a stale to pali, boli, .... :( :( :(

kulia

Chcem sa opytat mala som zapalene vajecniky brala som rozne cipky, no pre par dnami mi ziostili pritomnost streptokoka. Este zatial neberiem zaidne lieky na to. No chcela by som vediet ci taketo zapaly ci bacily sposobuju aj ine zdravotne tazkosti? V poslednej dobe mavam zavraty sprevadzane zvysenym krvnym tlakom a stale pocitujem zvysenu horucku..

lucifuk

Ahojte,asi budem vyzerať ako total brutal hotentot,ale môže mi niekto povedať,ako sa prejavú chlamýdie?Ja mávam tiež problémy s výtokom už niekolko rokov a stále sa mi to vracia,teda,aspoň si myslím.Stále mám výtok,tak teraz neviem,či je to normálne a výtok musí byť,alebo ho mám,iba keď som opäť ,,chorá".Díky za odpoveď