Sviečky do uší

pepo999

Ludia si to nekupujte moja mamka si to vyskusala a jak jej to tam drzal moj ocko tak jej tam kvapol vosk a obhorel jej cely bubienok a dokonca jej to poradila aj sestricka (krava) a este jej to aj len tak predali v lekarni.PROSTE NEKUPOVAT

mikaela

Ja som to tiež raz vyskúšala - zo zvedavosti, ale potom ma asi týždeň hrozne bolelo v ušiach. Ja by som to už viac neopakovala

mira

Sviečka teplom roztopí stuhnutý tuk - ušný maz, ktorý sa odstráni tzv. komínovým efektom. Mne to kedysi pomohlo pri zaľahnutí v uchu po kúpaní. Netreba sa báť, ale nepoužiť pri zápale v uchu.
V každom prípade je lepšie predchádzať týmto stavom ,tak, že nebudeme konzumovať tuhé tuky, aj mliečne.

usnasviecka

a mozeme vediet dovod, preco chces dcere palit sviecku v usiach?
Ja som to pouzila parkrat, mala som bolesti okolo ucha, nepomohlo, ale je to bezpecne, ja som si medzi seba a sviecku dala alobalovu misku, do stredu ktorej som si vystrihla dierku, prestrcila sviecku cez nu, aby sa mi nahodou nechytili vlasy, ten maly svieckovy tanierik, sa mi nezdal dost bezpeceny.

mamca

Nemusíte sa báť,bubienok to určite nepopáli,pri aplikácii je vhodné prikryť okolie-pre istotu,neviem,aký druh sviečky máš,dcérka môže počuť také puknutie...Čo sa týka výsledku,naozaj to prečistí ucho.

sedmikraska

ja som ich uz mala aneni to neprijemny pocit. nespalis si ubienok,lebo to ma ochranne koliesko po obvode sviecky.