Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nešpecifická uretritída

Príspevok v téme: nešpecifická uretritída
michael

Dobrý deň,
asi 8 hodín po nechránenom pohlavnom styku sa mi zapálilo hrdlo a objavil sa mi výtok z uretry s pocitom svrbenia alebo pálenia, ktorý je intenzívnejší pred tesne pred alebo po vymočení. Na dermatovenorologii mi z výteru uretry zistili baktériu enterococcus faecalis a nasadili ciprofloxacín sandoz 500 mg 2 x denne. Chcel by som sa opýtať alebo uistiť či uvedená baktéria môže spôsobovať zápal hrdla a uretritídu?
Za odpoveď Vám veľmi ďakujem.

nevedno

Ešte som nemal sex, no nikedy mám ráno číri výtok, pálenie pri močení a ešte mám slabu erekciu. Neviete či je to pohlavná choroba?

michael

To som už na nete našiel tiež. Len som nenašiel či môže spôsobovať konkrétne uretritídu s hore uvedeným popisom a taktiež i zápal hrdla.
Ale ďakujem

neviem..

ENTEROCOCCUS FAECALIS

ENTEROCOCCUS FAECALISPatrí medzi grampozitívne koky. Patrí do rodu Enterococcus sp. Spolu s Enterococcus faecium sú najčastejšími pôvodcami ľudských enterokokových ochorení. Tvar a usporiadanie buniek je nesporulujúce kokovité alebo v tvare oválnych buniek alebo v krátkych reťaziach. Je E. faecalis je fakultatívne anaerobná, chemoorganotrofná. Špeciálnymi požiadavkami na výživu a rast sú: komplexné vitamíny - biotín, nikotínová a pantotenová kyselina, riboflavin, pyridoxin. Vyskytuje sa v rastlinách, intestinálnom trakte človeka a zviera. Spôsobuje ochorenia - endokarditída (zápal srdcovej nitroblany), infekcia močového mechúra, respiračné choroby. Táto baktéria tvorí doplnkovú kultúru pri zrení syrov čedarového typu, fermentovaných mliečnych výrobkoch.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.