Ake su priznaky tehotenstva??

lla

tak mi sme ani nesexovali len ja som mala kramy...a on mi ho tam len skusal trocha dat a hned vytiahol...a povedal ze nic sa nestalo.len ja mam stresi!NIC SA NEMOHLO STAT??? PROSIM

cici

najprv sa ti vynecha menstruacia,,potom prichadzaju zavraty, bolenie-citlivost prs, zhnednu bradavky, mozno aj hnedy vytok,,ako spinenie pri tehotenstve, potom prichadzaju ranne nevolnosti. ale kazdy to ma vse individualne. Proste neboj sa. Kolko som sa ja nastrasila ze som tehotna, naucila som sa verit xalanovi. Proste mi povedal, ved sa nestras urcite nebude, ani kvapka neusla, a to ziadna antika ani kondom, mno a pravda nist nebolo, uz dlho spolu spavame a nic. Ak je tvoj partner velmi pozorny tak nic nebude. Proste ale tak pre istotu pouzivajte kondom alebo antiku,, a nestras sa. Ak ta bolia prsia,,boli ta hlava, zle od zaludka,,alebo boli podbrusko, co je tes priznak tehotenstva, potom napr. aj krize, potom citlive prsia, nemusis byt tehotna. Mala som vsetky priznaky tehotenstva. len to nafuknute podbrusko nehralo, co je prejav ze dostanes. Ale sak ak meskaju kratko, tak vyckaj a ked budu dlhsie meskat kup test, ktoreho ja sa osobne dost bojim hehe, mno vysledku,,,ale tak drzim palceky aby nic nebolo..a radej ked ces istotu pouzite ochranu

ratafak_plachta

Ja som mala zrazu strasne dobry cuch - vedela som urcit, co kto v dany den zjedol, vypil, isla som sa zadusit v mhd od potu ostatnych - isli na mna z toho mdloby. Dalej som nemohla fajcit - ked som si zapalila, bolo mi na vracanie, hned som cigaretu zahasila. Napinalo ma. Bolo mi zle z jedla, z ktoreho mi nebyvalo zle. Nemohla som sa ani pozriet na zakusky a sladke (to ma kazdy osobite), mala som stale chut na ryby... a brucho ma pobolievalo, ako by som mala dostat kramy a kramy nechodili a nechodili... Pomohla som?