EX

Príspevok v téme: EX
090x3333

Je mi strasne smutno za vsetkymi ex. Rozisli sme sa aj v dobrom, aj v zlom, ako s ktorym. Ale su to muzi/chlapci, ktorych si vazim, s ktorymi som si rozumela, mam pocit ze prichadzam o mnoho veci, ked sa uz nestretavame a nerozpravame o zivote, hodnotach, postojoch... Pravda je taka, ze ked sa aj v meste pristavime na kus reci, vidim, ze uz nemaju zaujem rozvijat nejaky dlhsi pokec. Preco je to tak? Pre mna znamenali tie polemiky o zivote hrozne vela a hoci by tam uz nebol fyzicky kontakt, nerozumiem, ako mozu chciet prichadzat o to porozumenie, co medzi nami bolo. Maju taketo pocity len baby? Alebo dokonca som v tom sama? Moje kamosky mavaju ine vztahy, nie su zalozene na spriaznenosti dusi, ja si starostlivo vyberam. A hoci podaktore vztahy stroskotali na roznych veciach, je mi luto prichadzat o kontakt s takymi hodnotnymi ludmi... Nejake postrehy?

lileen123

no maly anjelik ja som zazila presne to iste s prvym priatelom, vtedy ma bez slova nechap a zialila som dlho - donedavna ma to trapilo, nedokaza som mat normalny vztah, kvoli nemu som dokonca urobila jednu strasnu chybu len aby som konecne zabudla. teraz mam jedneho skveleho cloveka pri sebe ale tiez necitim uz tie motyliky v bruchu ten uzasny pocit a tak velmi by som chcela

malyanjelik

so mnou sa rozisiel moj prvy frajer, ktoreho som milovala najviac na svete, skoro po roku, co sme spolu boli, a to zo dna na den..doteraz neviem, co sa stalo..ci ma podviedol...ci sa bal,ze ide do tuheho...a este sa nechcel vazne viazat..netusim...je to uz skoro styri roky, po nom som mala dalsieho frajera...bola som snim rok..ale nedokazala som ho milovat, v srdci som mala stale ex....potom som bola sama skoro rok..a teraz to v lete budu dva roky, co mam dalsieho priatela, ked som s tymto zacala chodit,bola som zamilovana...ale po case to opadlo, zacali sme spolu byvat, denna rutina....malo sexu..nechut na sex...a mne v hlave stale este vyria spomienky na mojho prveho frajera...odtvtedy, ako ma opustil, som uz ale nikdy necitila motyliky v bruchu zakazdym , ako ma priatel pobozkal...atd....necitila som sa uz nikdy ako v nebesiach od stastia..tot vse....a bojim sa, ze uz nikdy nic take nepocitim...som zmatena...zazil niekto uz toto co ja?

sponqa :)

Boze, som sice prwykrat na tejto stranke, ale ked som si precitala, o com pisete... presne toto iste poznam. Sice som nemala az taq wela wztahow... ale poznam to. A ubija ma to...
Wzdy som bola romanticka...brutalna a wela ludi ma nexapalo. Proste som mala teoriu, ze kazdy z nas ma na tomto swete swoju spraiznenu dusu... a ze ju skor cineskor najde...werte mi, ja som ju nasla. Ja som ju fakt nasla... zozaciatku sa mi zdalo, ze to je iba platonicka laska. Sakra, bol o 6 rokow starsi...a ja somlen teenagerka...on dospely muz...kazdy z nas ma ine priority, zijeme predsa odlisne swety, no nie?
Ee... postupom casu sme sa dali dokopy... Nexcela som tomu werit, bol to muz, ktoreho som si wazila, cenila, bola som z neho mimo a milowala som ho...nielenze ako este nikoho, ja som ho milowala skutocne...
Raz niekto powedal, ze wzdy jeden miluje wiac...neviem, kto to bol ale wiem, ze mal prawdu. W nasom wztahu som milowala wiacej ja... Dwa tyzdne sa mi neozwal a ja som mala co robit, aby som bola sxopna xodit do skoly... potom na mna wyrukowal s trapnou wyhoworkou...rozisli sme sa...
Newiem, aky dlhy cas som nedokazal normalne zit. Mesiace sa mi zliali dokopy a jedine, co si pamatam, je, ze som xcela zomriet... citali ste knihu wsetko alebo nic? Spoznala som sa w Linde... newiem, ci mi pomohla. Neviem, ako jemozne, ze som este tu. Wela weci dodnes nepoxopim, jedine, cim som si ista je, ze uz nikdy nebudem wedietniekomu powedat \\\"Milujem ta\\\".
Momentalne mam wztah. Sme spolu uz par mesiacov a rozumieme si. Wiem, ze ho lubim. Branila som sa tomu, welmi, bala som sa, ze mi znowa ublizi. Ak sa taq znowa stane... newiem, ci to este zwladnem...
A nic netrwa wecne. To je asi dowod, ktory mi brani zit taky bezstarosty ziwot ako aj pred tym. Ked mi to newyslo s ex - a s nim sme si boli sudeni - taq potom s kym?
Priatelia mi wraweli, aby som si z toho zobrala len to najlepsie. Wraj ked som bola doteraz optimistka... Hej, wzala som si, co som mohla. Som silnejsia. S odstupom casu. Uvedomila som si to az po 8 mesiacox. xapete? lebo janie... nexapem sa...
A ak mi nikto neodpise, newadi... asi sa to k wasim prispewkom ani nehodilo...mrzi ma to...asi som sa potrebowala len wyrozprawat aj niekomu inemu...dakujem wam:)

liska***

Citim to podobne. S jednym bejvalkom sa este stale stretavam - z tych dovodov, co popisujes. Ale akurat prichadzam do konfliktov so sucasnym frajom... Tak neviem, ci je to vyhra. Prinasa to dost problemov...