Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako potlacit chut na sladke?

magdalenka2

neverila som ze mi nieco pomoze kedze som nemala problem na posedenie zjest celu milku ale pomohol mi gurmar, citala som o nom na nete je fakt ucinny

Gima

Ja mam z lekárne Psylium - na trávenie a vyprázdnenie a po ťažkom obede pijem acidofilné mlieko. Takže z hmotnosťou som spokojná a cítim, sa super, ale cvičenie mi chýba.

timusss

ja som sladkosti natvrdo vysadila a predtym som ich jedavala haldy fakt kazdy den .. za kratky cas som vypadala ako prasiatko po ich konzumacii tak som s tym razne sekla vydrzala som tak 3 mesiace ziadne tycinky,cokolady ziadne sladke obedy.. a ked som si skusila dat sladku tycinku po tych troch mesiacoch normalne mi z nej bolo zle... da sa od toho odvyknut len to chce pevnu volu... a + bonus po vysadeni uz nemam ziadne zenske problemy s candidou ziadne vyrazky a konecne som schudla! :)

gabona1

Sladké proste vyhoď z hlavy a ide to. Trvá to tak týždeň, kým si nato zvykneš, ale dá sa tak fungovať. Ja som bola strašne na sladké, nehovorím, že si nič nedám, ale teraz len tak raz za týždeň kúsok sladkej čokolády...

diabetes2

mala som nabeh na cukrovku velmi vysoky cukor, kupila som si gurmar pomohol mi znizit cukor aj chut na sladke a pomohol mi zmenit stravovacie navyky co bolo velmi narocne

majus85

Aj ja som dnes na niečo prišla. Tiež mávam tieto stavy, že nutne musím zjesť niečo sladké. Keď to prišlo na mňa dnes zase, vypila som šálku zeleného čaju, samozrejme nesladeného, ani s medom.....a hneď bolo po chuti na cukor, dokonca som vydržala celý deň :D Ale každému vyhovuje niečo iné, treba si to len nájsť, toto je môj recept, možno pomôže :)

Cvirička

Ja som mala z cukrom tiež problémy , po jeho odstránení z jedálnička , sa dalo pár veci do kopy a hlavne som schudla z mojho spučbruška
tu je pár rád biostrava.zarucene.sk

sandrita

tak sa hlasim a myslim,ze uz mi chrom zabera,vcera som nejak badala nieco ale este reku uvidim,ale dnes urcite viem,ze odolavam sladkemu.
Mame momentalne cokoladky aj som robila sladke a radsej som to vsetko dala svokrovi,a konecne uz dufam nezpazrem detom sladkosti,robila som si aj kavu na ranajky(cukrim 3 lyzicky)a nejako som ju ani vypit nemohla.