Ako sa bozkavat?

zufala

Ahojte. A co tak kruzit s jazykom okolo jeho ust, a to iste urobit aj s jeho jazykom,? Proste jazykom mu pomaly oramuj pery a potom ho strc aj do ust a to iste urob aj s jeho jazykom a po tomto bude nadrzany a uz ti bude davat riadne francuzaky on

onriqqq

Ked si sa este nebozkavala taq to bude pre teba velky stres budes sa bat. Aj ja som sa bal bozkavat ale teras to je uz malickost. Je to uplne jednoduche.Nechem pisat odveci,ale ja som postupoval taq, sedeli sme vedla seba a bolo ticho asi 2 minuty co. Chodili sme spolu cez 2 dni uz a ani pusu sme si nedali. Ona to nemohla vydrzat taq povedala ( dopici daj mi uz pusu a vsetqo islo samo. Prilozite pery k sebe ked budes citit ze otvoril usta otvor aj ty, ale ne velmi a vloz mu do pusy jazyk a uz to ide samo..

maricoo

NO ja som sa bozkaval vcera prvykrat avobec som nevedel ja nechapem podma mna boskavanie bez francuzaku nieje nic ja s tou kockou vkuse sme same francuzaky praktizoale ine vobec mono sem tam trovha vasne....bal som sa a dneska ze vraj nesom dobry jak si myslela

cauky

ahojte...s priatelom sme uz spolu viac ako rok a pol...Akosi sa asi tiez bojim bozkavat...Aj ked viem,ze moj priatel by proste strasne strasne rad tak faaaakt poriadne...Ved sa aj pobozkame a aj dlhsie,ale tak ako pisete ze 20 minu to nikdy nebolo..ani 10 ani asi 5...co ja viem, ci je fakt chyba vo mne..mozno sme si v tomto az tak nesadli:(.Vsetci pisete,ze ako to milujete, ale je neviem proste akosi nemam z toho az taky zazitok ako pisete vy:(...Je pravda, ze niekedy ked sa chce moj priatel bozkavat a dlhsie nejedol tak mu tak trocha pachne z ust ci vlastne zo zaludka...a mna to proste odradi :(..Aj ked by som sa rada zrovna bozkavala...Nechapem, ved sa lubime...