rastie mi brusko

Príspevok v téme: rastie mi brusko
zuzka123

pred 2 mesiacmi mi meskala mečnstruacia cca 8 dni prva dva dni som mala len vytok,minuli mesiac bola v poriadku,zistila som ze mi rastie brusko,nikde inde nepriberam len na brusku mpzem byt tehotna???robila som si 2 test a vysiel negativny!!!! tak neviem co mam robit moj lekar ma dovolenku cely mesiac nemozem byt tehotna???????????

gaguska

boze baby vy zo vsetkeho robite strasnu vedu.mne meskaju uz 4 den a co.to su vsetko hormonalne zmeny len malokedy ide o tehotestvo

steva221

meskaju mi kramy cem sa spytat taku jednu otazocku ked ma chlapec palcol nemohlo sa mu nejak nahodou dostat na prsts sperma a ja môzem byt tehotna ?

jankaaa

ja som zo zapadneho slovenska, trnavsky kraj... no ono tu ide o to ze ja ani nervy nemam, jasne ze som nahnevana na neho, ale akosi som neprijemne dusevne vyrovnana... no hej, zacnem hladat noveho doktora

vanilyeyes

jankaaa tak podla mna, ked ti uz vysli 3 ci kolko testov negativne, vsetky tie "priznaky" su nervoveho charakteru. Moja kamoska si tiez myslela, ze je tehotna, ale prezivala stresy, napinalo ju po kazdom jedle, chodila casto na WC, dokonca aj v noci, bolelo ju brucho, no aj tak tehotna nebola. Chod na gyndu, ale najdi si ineho doktora, ked ten, ku kt. chodis, je taky pako. Odkial vlastne si ?

jankaaa

robila som si test, negativny, este si spravim jeden... lebo ma ako som vravela picha v bruchu... a v noci ma statne napinalo, ale to zas kvoli tomu uboziakovi,ach, v zivote som si nemyslela, ze toto budem musiet napisat