rastie mi brusko

Príspevok v téme: rastie mi brusko
zuzka123

pred 2 mesiacmi mi meskala mečnstruacia cca 8 dni prva dva dni som mala len vytok,minuli mesiac bola v poriadku,zistila som ze mi rastie brusko,nikde inde nepriberam len na brusku mpzem byt tehotna???robila som si 2 test a vysiel negativny!!!! tak neviem co mam robit moj lekar ma dovolenku cely mesiac nemozem byt tehotna???????????

janka

no zuzka, daj mi prostim ta vediet ako si dopadla, ja som a vlastne aj mam taky isty problem ako ty, s tym ze mi este aj zacali navierat zily na nohach, som unavena, este aj zapchu mam(nemala som nikdy s takymito vecami problem)a este k tomu som mala po menstruacii 2krat ako sa tomu hovori "spinenie", a zacali mi chutit veci, ktore som predtym ani citit nemohla, byvam nehorazne hladna, pritom citim ze mi je zle... no co si myslite o mne? som tehotna??

dd

mne ked meskala menstruacia(a nasledne som zistila, ze som tehotna), tak som mala take "nafuknute"brucho, ako pri menstruacii..mozno skus este test s nejakym odstupom casu..a potom uvidis co dalej..

vierka

Zuzka,aj keby si boal tehotná,tak by ti bruško nerástlo tak rýchlo.začína byť vidieť/samozrejme závisí to od typu postavy v 14-15 týždni tehotenstva.