rastie mi brusko

Príspevok v téme: rastie mi brusko
zuzka123

pred 2 mesiacmi mi meskala mečnstruacia cca 8 dni prva dva dni som mala len vytok,minuli mesiac bola v poriadku,zistila som ze mi rastie brusko,nikde inde nepriberam len na brusku mpzem byt tehotna???robila som si 2 test a vysiel negativny!!!! tak neviem co mam robit moj lekar ma dovolenku cely mesiac nemozem byt tehotna???????????

jankaaa

no pekne tam chod co najskor a kedy ides na to sono este? jejda ja mam aj teraz take divne dusevne stavy:-(( ale to bude z neho:-(((

vanilyeyes

ja viem :( Pojdem asi na vysetrenie, len co bude v skole volnejsie .. Musim si pobehat tolkych lekarov, len cez skolu na to nie je cas. Okrem toho teraz beriem take antibiotika, po ktorych mi je blbie. Aj vecer trochu, rano, aj teraz trosku .. dufam, ze to nie su teho priznaky :D Ale nemali by byt, kedze doktor na sone nevidel vobec nic. A to si myslim, ze uz by mal, lebo coskoro uz bude mesiac odo dna, kedy som mohla otehotniet.

vanilyeyes

vraj zatial netreba, asi chce doktor na 100 % vediet, ci som alebo nie. Inak dnes je mi nejako blbo od zaludka.. teda ani nie od zaludka, ale akokeby som mala v hrdle hrcu a z toho je mi blbo ( asi by som mala ist na endokrinologiu - mam vraj zvacsenu stitnu zlazu, ale zatial mi na to nedala lieky). Mozno aj preto nemam kramy :(

vanilyeyes

tak parkrat sa mi to stalo .. ale nechapem preco. Ked mi berie krv sestricka u vseobecneho lekara, tak mi hned na 1x zoberie krv, ale ked pridem ku inym, tak sa to neda. Na jednej ruke mi zily vobec nevidno a na druhej mam take tenucne ... a este k tomu mam velmi rychlu zrazanlivost krvi ... Takze v utorok idem na sono :( Dufam, ze mi uz povie doktor na 100 % ano alebo nie. Aj ked zatial nemam ziadne priznaky. Stale ma neboli ani podbrusko, ani prsia a to mi uz meska cca 6 - 7 dni. hadam uz by som aj nieco citila, ak by som bola nie ???

vanilyeyes

jankaaa to je snad zly sen ... ani dnes mi neboli schopni odobrat krv :( Uz som vazne dopichana jak narkoman. Uz mam 4 znaky po pichnutiach a zase enchcela tiect krv. Tak sa sestricka opytala doktora, ci je potrebne urobit tie testy a on ze nie, lebo na sone nevidel nic, ale mam tam prist v utorok na kontrolne sono. Takze ak ani v utorok uz nic neuvidi, som OK.

vanilyeyes

jankaaa som z Presova. Ale ver mi, ze ma 100 % neupokojil ... pretoze sice na sone nebolo nic vidno, ale ma znervoznuje to, ze mi nevedel dat dnes definitivnu odpoved :( Bojim sa aj tak.