rastie mi brusko

Príspevok v téme: rastie mi brusko
zuzka123

pred 2 mesiacmi mi meskala mečnstruacia cca 8 dni prva dva dni som mala len vytok,minuli mesiac bola v poriadku,zistila som ze mi rastie brusko,nikde inde nepriberam len na brusku mpzem byt tehotna???robila som si 2 test a vysiel negativny!!!! tak neviem co mam robit moj lekar ma dovolenku cely mesiac nemozem byt tehotna???????????

jankaaa

vprvom rade ti zavidim doktora, mne ani len krv nespravil, idiot,a uz vidim ako mi bude nadavat ze ho chcem zmenit, kde byvas?:-))) no vidis a mas to za sebou, mne tiez povedal ze som v poriadku, ale neverim mu ani prd s prepacenim, daj vediet ako si dopadla:-)

vanilyeyes

jankaaa ak mas taketo priznaky a nedostala si stale poriadnu menstruaciu, tak chod k lekarovi cim skor. Mne zatial nebyva zle, ani prsia ma nebolia...ja som mu aj povedala, ze nemala by som byt z coho tehotna, ale tak test urobi pre istotu.

vanilyeyes

jankaaa dnes som bola 1x na gynde. Lekar povedal, ze cez ultrazvuk tehotenstvo vylucuje, nevidel tam nic, povedal, ze mam vajecniky v poriadku, takze nemam ani cysty chvalabohu. Dnes mi mala sestricka zobrat aj krv, aby sa zistilo teho ale tak bola taka sikovna, ze ma len dopichala a mam tam prist zajtra, takze hadam vo stvrtok budem vediet na com som. Ale lekar nieco hovoril o predmenstruacnych priznakoch ci co .. tak ja neviem. Aspon sa mi tym zajtrajsim testom potvrdi, co mi je.

jankaaa

a mna prsia bolia, aj brucho, byva mi zle, spavat absolutne nemozem, skor neviem, tak som si dala liek na alergiu po ktorej sa mi vzdy spi super, teraz som este viac zivsia a to spinenie som ja mala len tak dva dni a to len trochu a vec, ty brdo

vanilyeyes

ano, ze vraj slaboruzovy... a ja som mala pri utierani krv. A ze vraj ten vytok netrva dlho, ale kratko a ja som ten vytok mala 5 dni ... pochybujem, ze by sa vajicko uhniezdovalo tak dlho...okrem toho ma podbrusko vobec neboli, ani prsia nemam citlive. A to by som uz mala podla mna. Ani zle mi nebyva ... akurat som teraz chora, tak beriem antibiotika :(

jankaaa

slaboružový??? to bol moj pripad... vies skola, doktor, ver tomu ze sa rozhodni pre toho doktora a nejak si to skus zariadit, budes pokojnejsia na dusi a hlavne vediet, ze si zdrava

vanilyeyes

jankaaa ja som sa uz rozpravala s jednou kamoskou, co ma teho za sebou a povedala mi, ze ten krvavy vytok, co som mala bola podla nej menstruacia (ved mi to aj trvalo 5 dni, ako klasicka ) a ze pri teho je ten vytok taky slaboruzovy a urcite netrva 5 dni, ale len tak poldna az den... tak som trosicku pokojnejsia..ale stale nemam 100 % istotu. A okrem toho teraz nemam vazne kedy ist ku gyndosovi, kedze mam taky rozvrh v skole, aky mam :(

vanilyeyes

jankaaa ani jedno, ani druhe ... Mam pocit, ze vtedy ten krvavy vytok bol menzes. Ale ku doktorovi pojdem urcite. Len neviem kedy.