1 baktéria prenášaná slinami spôsobujúca kopec ťažkostí

Príspevok v téme: 1 baktéria prenášaná slinami spôsobujúca kopec ťažkostí
azathoth

Akokoľvek strelene to môže znieť, som presvedčený, že som chytil infekciu, ktorá mi zapríčiňuje nasledovné problémy - vyblednutie, opuchnutie tváre, zapálená pera pokrytá bielym povlakom, pálenie v žalúdku, riedke stolice, zožltnutie zubov, pachuť v ústach, svrbenie, štípanie očí, pri manuálnej práci alebo športe sa dostaví vyčerpanosť drasticky skôr, než bývalo zvykom, neplynulé pohyby, zadrhávanie horných aj dolných končatín. Keď tvrdím doktorom, že som si stopercentne istý, že tieto ťažkosti spolu súvisia, pozerajú na mňa ako na blázna. Z testov mi nebolo zistené prakticky nič, až na vysušené oči, taktiež ústna dutina, podráždený žalúdok, alerie na všetko možné, pričom mi alergie nikdy pred tým dokázané neboli. Od doby, kedy mi začali všetky tieto problémy (doslova zo dňa na deň)by sa môj život dal prirovnať k plávaniu v bazéne v rifliach, ktoré si však nemôžem vyzliesť lebo sú na zámok. Kľúč od neho je vo zväzku ďalších rôznych kľúčov, čo sú v držaní plavčíka, ktorý nepovažuje moje potiaže za tak závažné, aby sa unúval nájsť ten správny klúč. Tak mi aspoň hodí záchranné koleso, ktoré však v konečnom dôsledku nič nevyrieši, pri najlepšom pár problémov potlačí. Pre menej chápavých si dovolím vysvetliť symboliku. bazén - život, plávanie - žitie, rifle - chromta (infekcia, hovorte tomu jak chcete), plavčík - doktori, hľadanie klúča - poriadne detailné testy, nie len rozbor krvi, kľúč - nájdenie príčiny poprípade správna medikácia, záchranné koleso sa dá charakterizovať ako všetky tie bežné maste, kvapky, čo nevyliečia ani prd, etc... Nečakám, že mi niekto dokáže poradiť, skôr by ma zaujímali vaše názory, či si myslíte, že nejaký takýto humus tohoto typu skutočne dokáže existovať v prírode bez toho, aby bol preukázaný a identifikovaný alebo je to všetko iba súhra okolností

[zruseny12]

azathoth pekny den prajem...no ja som citala o tej celiakii,mne sa tiez gastroen.pytala ci som nezbadala hlieny v stolici...tak asi ma podozrenie na celiakiu,ale mne nepovedala len mi povedala tolko,ze ked budem mat dalej problemi tak mam zavolat a pojdem na to vysetrenie do zaludka...nie cez hrtan...ja so nejake jedla vylucila a celkom to ide,nieco som zacala brat na travenie a jest...a chvela bohu lepsi sa to...tak mozno keby som sla na vysetrenie,tak tiez by som to mala potvrdene...ale mne ide hlavne aby som sa s toho dostala...prajem ti,aby aj ty si sa dostal s toho cim skor...ja to mam uz jak tak zvladnute...

[zruseny12]

azathoth,ja som na takych ludi trosku alergicka...lebo niektory zo seba robia intel.a na druhu stranu sa takto chovaju...z par takymi ludmi som sa stretla aj osobne preto asi tak reagujem...inak su mi ukradnuty ako mi im...a riesim to aj najnovsie v praci...lebo,uz nemam taky vykon a zdravi si myslia ,ze clovek je lenivy...

azathoth

Nechápem načo sa vôbec nad tým pozastavuješ, prečítal možno dve vety z diskusie, meno si napísal, čo mu prsty prvé naklepali na klávesnicu a určite ani poriadne nevie čo hypochonder znamená. Je rozdiel, medzi človekom, ktorý chodí po vyšetreniach, aby si potvrdil, že je zdravý a človekom, ktorý, chodí po vyšetreniach, aby zistil, prečo zdravý nie je.

[zruseny12]

ald....nemyslim si ,ze to ptarilo mne,ale napisem ti jedno takym ludom ako si ty by som priala aspon rok zit v takych problemoch ako mame mi a ako to popisuje azathoth...a ver mi...utekal by si s takeho telo i keby ti davali miliony by si nehccel v takom tele zit...tak chod urazat domov,ked ti to dovolia...

[zruseny12]

ja som teraz docitla o tej cel...pisu tu, ze sa to da upravit,dietou ale to asi uz vies...len treba prisnu dietu drzat...mne ten stress znicil travenie creva a nefunguju mi tak ako treba,ale acidif.mlieko mi pomaha...tak ti prajem aby ti vsetko dobre dopadlo a dostal si sa stoho cim skor...

azathoth

Dobre, tebe to spôsobil stres, si s tým spokojná, že vieš príčinu, tak už chápem. Ja viem, že mi to spôsobila nejaká chromta, ktorá sa očividne vypátrať nedá, tak chcem aspoň vedieť, čo všetko zapríčinila. Za každý jeden pozitívny výsledok som vďačný, zatiaľ nabehla celiakia a hrozne dúfam, že sa tými zvyšnými vyšetreniami potvrdí a budem môcť, aspoň nejakým spôsobom, po týchto rokoch, začať novú, hádam, lepšiu kapitolu.