1 baktéria prenášaná slinami spôsobujúca kopec ťažkostí

Príspevok v téme: 1 baktéria prenášaná slinami spôsobujúca kopec ťažkostí
azathoth

Akokoľvek strelene to môže znieť, som presvedčený, že som chytil infekciu, ktorá mi zapríčiňuje nasledovné problémy - vyblednutie, opuchnutie tváre, zapálená pera pokrytá bielym povlakom, pálenie v žalúdku, riedke stolice, zožltnutie zubov, pachuť v ústach, svrbenie, štípanie očí, pri manuálnej práci alebo športe sa dostaví vyčerpanosť drasticky skôr, než bývalo zvykom, neplynulé pohyby, zadrhávanie horných aj dolných končatín. Keď tvrdím doktorom, že som si stopercentne istý, že tieto ťažkosti spolu súvisia, pozerajú na mňa ako na blázna. Z testov mi nebolo zistené prakticky nič, až na vysušené oči, taktiež ústna dutina, podráždený žalúdok, alerie na všetko možné, pričom mi alergie nikdy pred tým dokázané neboli. Od doby, kedy mi začali všetky tieto problémy (doslova zo dňa na deň)by sa môj život dal prirovnať k plávaniu v bazéne v rifliach, ktoré si však nemôžem vyzliesť lebo sú na zámok. Kľúč od neho je vo zväzku ďalších rôznych kľúčov, čo sú v držaní plavčíka, ktorý nepovažuje moje potiaže za tak závažné, aby sa unúval nájsť ten správny klúč. Tak mi aspoň hodí záchranné koleso, ktoré však v konečnom dôsledku nič nevyrieši, pri najlepšom pár problémov potlačí. Pre menej chápavých si dovolím vysvetliť symboliku. bazén - život, plávanie - žitie, rifle - chromta (infekcia, hovorte tomu jak chcete), plavčík - doktori, hľadanie klúča - poriadne detailné testy, nie len rozbor krvi, kľúč - nájdenie príčiny poprípade správna medikácia, záchranné koleso sa dá charakterizovať ako všetky tie bežné maste, kvapky, čo nevyliečia ani prd, etc... Nečakám, že mi niekto dokáže poradiť, skôr by ma zaujímali vaše názory, či si myslíte, že nejaký takýto humus tohoto typu skutočne dokáže existovať v prírode bez toho, aby bol preukázaný a identifikovaný alebo je to všetko iba súhra okolností

azathoth

Už sa mi konečne, po dlhej dobe, niečo našlo - celiakia. Preto Niz odkazujem na vyšetrenia s črevami, lebo má podobné problémy, ako ja, podobne to aj schytala, tak ak má fakt to isté, nech s tým nemusí žiť štyri roky jak ja

[zruseny12]

nieco podobne ako ty popisujes som zazila aj ja...nikdy ked som isla spat som si neoddychla,ale skor som vstavala ako keby som celu noc rubala drevo...daj si zistit ci ti nechybaju nejake vit.a miner.a ci nemas zle travenie...

azathoth

tak si ich prečítaj. Baktériu som uviedol hlavne v názve diskusie. Poväčšinou tú pliagu nazývam chromtou.

azathoth

Ako mi je teraz? No už pár rokov na prd, in other words cítim sa jak lajno pripravené na spláchnutie, akurát sa mi čas od času pohorší, a keď sa polepší, tak už neviem ani rozoznať či sa to polepšilo aspoň do takého stavu, ako pred zhoršením. Keď som býval zdravý, vydržal som športovať niekoľko hodín denne, na druhý deň vyspatý, čerstvý, oddýchnutý, plný energie. Potom ako som dostal tento vírusbacilbakterherpézchlamid mi kondička, fyzička, nálada, psychika a kopec ďalších vecí úplne odišli, prebúdzam sa dolámaný so svalovicou, celý som roztrasený, rozklepaný, rozbitý, vycucaný. Najnovšie sa mi začali robiť podkožné výražky na tvári, pociťujem tlak na ľavú obličku, pocit akoby sa o niečo trela, rebro alebo čo (toto by sa vraj dalo pripisovať aj psychike, ktorá keď je v háji, údajne dokáže vyvolávať takéto reakcie, ale ja si to nemyslím, ikeď pripúšťam, že ju mám dorantanú, lebo si neviem na takýto život zvyknúť), zuby nielen žlté, už sa aj rozpadávajú, čiže odborne paradontóza. Hlavne, že výsledky z krvi vraj v poriadku, nech mi ju odobere aj hocijaký gastroentrometeorológ otitulovaný ing mudr phd phdr prd. Horúčky nemávam, ale raz bolo obdobie, kedy som tiež dlhší čas mával mierne zvýšenú teplotu, ale to prešlo. Na druhej strane, keď dostanem ešte aj chrípku, tak sa z nej dostávam ťažšie, než pred tým, prebieha dosť intenzívnejšie. Ešte čakám na výsledky na tie chlamídie, idem si objednať pár liekov od RNG proti všelijakým takýmto hávediam, tebe by som tiež odporučil, určite by ti zabrali lepšie, keďže máš tieto problémy iba druhý mesiac, ako mne, čo už to mám štvrtým rokom

RNG

niz, chlamidii je epidemia. Ale tak isto aj virusov. Takze mozu to byt oboje, oboje sa velmi tazko diagnozuje("latentne infekcie"=skryte infekcie)

niz

chlamidie tazko ,bezne sa vysetruju.a asi ti ju uz vysetrovali.Teraz su chlamidie velmi v mode u ludi,ked nevies co ti je ,,,tak sa povie chlamidie,,,hhehehhee. skor virus.