MUDr. Stanislav Gilan / Nitra

mariposa

Ja chodim ku gilanovi, som s nim spokojna, ma dobry pristup, nemozem sa na neho stazovat. Ale aj na Krjaka som pocula same dobre veci....

xena

zavolaj sestričke, ona ta objedna a on ta vola po mene napr.pani mala, ,,,,a termin kedy maš prist ti povie sestrička a ked ti to nevyhovuje tak si povedz keby by ti vyhovovalo na ktoru hodinu či den a objedna ta na vtedy

cucka

xena si fakt zlata, ze mas so mnou trpezlivost:-) no ja by som mohla o tych trapnostiach rozpravat tiez u lekarov, aj ked to na gynde nebolo. NO ja ma 23, takze tiez idem po 5 rokoch. Este som sa chcela spytat, ze objednavas sa a potom ta vola po mene? alebo si zaklopes, ze co ja viem, ze si objednana natu a tak..

xena

on ti povie , že vyzlečte sa do pol pasa a vyšetrenie , teda cely čas u neho trva cca 20 min ,podla toho o čom sa este po vyšetreni bavite a bať sa nemusiš ja som si už u gynekologa v nemocnici zažila aj vačšie trpanosti a som tu ........

cucka

A samotne vysetrenie trva zhruba ako dlho? U hentej kravy vysetrenie trvalo asi 5 min, aj to dobre ze nie len ocami. Este jedna otazka, vyzliekas sa cela, alebo len od pol pasa dole? Nech nie som ako trapka

xena

no najprv prideš k sestričke , tam si počkaš , kym od doktora nevyjde pacientka, prideš k doktorovi a sadneš si k nemu na proti , on sa ta povypytuje o tvojom zdravotnom stave, potom kym si on napiše do počitača informácie, tak teba pošle do kabinky a povie ti presne čo maš robiť či ist na kozu alebo na postel kde ma sono ,vyšetri ta a ked skonči vyšetrenie , tak sa oblečieš a on si zatial zapiše zistene skutočnosti o zdravotnom stave a potom sa možeš kludne pytať aj ty čo chceš

cucka

xena dakujem si zlata fakt. MOzes mi povedat ako to u neho prebieha? Nechcem sa strapnit hned ako tam pridem, ze si ani na kozu nebudem vediet vyliezt. Ako som uz povedala Novotna ma ani riadne nevysetrila, takze v podstate som v tejto veci este "panna". NO a po tom pristupe som neverila ze nejaky normalny lekar s amoze najst.

xena

cucka a k tej tvojej zdravotnej dokumentacii, nič si brať nemusiš, len kartičku poistenca so sebou , doktor si ho od tvojho byvaleho vypyta

xena

PS: Novotna je najvačšia krava v Nitre, len tak na okraj a to mi potvrdia aj moje kamošky ktoré k nej chodili, jedna kvoli nej prišla o babatko

xena

mila cucka, nemusiš sa hanbiť, ja som šla k mudr,krjakovi po 5 rokoch a tiež som sa hanbila a som už stara koza/35/ takže v pohode, nestresuj sa , sestrička je tiež super, len sa objednaj, povedz že k nemu chceš chodiť a ona si ta objedna ,mna v 34 poslali prvkrať na sono prsnikov , čo sa čudoval ,že moj predchadzajuci ma vobec neposlal a ani sono mi v živote nerobil, takže sono ma po ruke , hned ti ho aj urobi a je fajn aj ked sa ti bude na prvy krat možno zdať odmerany ale je fajn , to zistiš, kludne sa ho možeš na hocičo spytať aj na ozaj trapne veci , jeho čislo do ambulancie je 037/7410538 a ordinuje od 11,00 do 18.00 ale sestrička je tam už od 10,00 takže jej možeš kludne zavolať