MUDr. Stanislav Gilan / Nitra

cucka

Ahoj xena, no lebo vies, ja som chodila k Novotnej, ale ta bola otrasna, teda bola som u nej len raz,ale vtedy som si povedala, ze nikdy viac. YDokonca mi bola pri porode (myslim ked som na svet prichadzala ja) a mamka vravela, ze vdaka nej som skoro zomrela, tak som si povedala, ze k nej nikdy viac. TAm som bola ked som mala 18. POtom mi prisiel papier, ze ma presunuli ku Gilanovi a nebola som u neho este, ale chcela som ist konecne ku gynekologovi, lebo treba preventivky, som 23rocna koza a je mi blbe, ze v takom veku som bola raz v zivote u gynekologycky, ktora ma riadne ani nevysetrila a stale tam na mna kricala a na sestricku, to ani nevravim, ako k handre sa k nej spravala. Len neviem ci si musim ist vziat kartu teda ku Gilanovi,alebo sa na to vykaslat a ist k druhemu, kedze tam mam len jeden jediny zaznam. NO ale rada yb som skusila toho vco si pisala, lebo mam pocit, ze aj buduca svagrina k nemu chodi.

xena

ahoj cucka , ja chodim mudr.krjakovi na farsku 10 v nitre, len lutujem ,že som k nemu nezačala chodiť davno ,je to super doktor a ma dobry pristup k pacientkam, o všetkom sa s nim da porozpravať

radca

Lekari nemaju ludsky pristup. Maju nizky plat a tak ti musia predpisat mnozstvo liekov, ktore nepotrebujes a viac skodia ako pomahaju.

cucka

potrebujem nejakeho dobreho gynekologa, tak preto sa pytam, aby mal aj ludsky pristup, a bol dobry vo svojej praxi. No najradsej by som sla k zene, ale nejak sa neviem dopatrat ku dobrej gynekologycke v Nitre