Potenie rúk! Má niekto skúsenosť?

Príspevok v téme: Potenie rúk! Má niekto skúsenosť?
lucuša

Mám problém, ktorý sa týka potenia rúk! Či leto, či zima furt ich mám mokré. Umyjem si ich a za moment, stačí, keď dačo chytím do ruky zas sú mokré. Ale sú aj chvíle, keď ich mám zas naopak úplne vyschnuté, ale to mi vôbec neprekáža. Dokáže mi niekto pomôcť s týmto problém... Má niekto skúsenosť???

Lili23

mam za sebou operaciu v Ba na klinike hrudnikovej chirurgie,je to len par dni,ale som spokojna.ak sa chcete na nieco spytat piste na lilit@azet.sk

Kaťa F.

Prajem Vám dobrý deň
Celý život mám traumu z mojich večne upotených rúk, pri predstavovaní, gratulovaní, tanci..... a vlastne každý deň. Čítala som článok v Zdraví, potom v Emme, kde som zistila, že sa to dá na 100% \\\\\\\"vyliečiť\\\\\\\"- teda vyriešiť operáciou. Samozrejme som neváhala ani sekundu, a teraz mám už termín operácie. O mesiac sa dúfam, moje utrpenie skončí.Žiadosť o operáciu som si dala už vlani, ale bola som v \\\\\\\"nesprávnej\\\\\\\" zdrav.poisťovni teda v Dôvere- tak mi ju poisť. neschválila. Teraz som vo VŠZP a nie je problém!!!

[zruseny12]

...ja som nikdy tento problem nemala,kym som bola uplne zdrava...ale teraz mam tento problem a presne ako ty LAURAK...
prisla som na to,ze to je tym ako sa citim po zdravotnej stranke...ked je mi blbo,aj ruky sa mi potia,ked sa citim ok a dobre aj ruky su v pohode...
suche mam vtedy ked nepouzivam rukavice a umyvam napr.riad bez rukavic z jarom,alebo mne vysusuje ruky aj tekute mydlo...
nikdy som nemala pozadierane a suche miesta okolo nechtov,teraz ano...a mozem robit co chcem...
ked som bola u koznej,tak mi povedala aby som si ruky PORIADNE PREMASTOVALA,ale ked idem do prace kremovat si ich nemozem,lebo mam taku pracu,kde by som ASI NIC NEUROBILA KEBY SOM SI RUKY NAKREMOVALA...takze v praci ruky velmi trpia...hned po praci si ich nakremujem...
lekarka mi poradila aj taku vec,ze si ich mam na noc nakremovat-dat vela kremu a nasadit rukavice.../este som to neskusala/len na miesta ruk kde mam KONTAKTNY EKZEM kremujem na noc a obvazujem obvazom...cez den nemozem,lebo by som vyzerala ako mrzak-obidve ruky obviazane obvazom :0)))))
treba prist na to co rukam skodi ked su suche napr.aj velmi chlorovan voda vysusuje ruky atd.

lauraK

chcela by som upozornit na skupinu na facebooku Klinika hrudníkovej chirurgie Ružinov, skupina je uzavreta takze iba clenovia uvidia nastenku - vase prispevky, otazky,.

schnuggie

ahojte. ja som absolvovala operáciu, ale ruky sa mi potia aj naďalej... :( niekto, kto má podobné skúsenosti? ak áno, tak ma kontaktujte pls.

zunkaa

ahojte ja mam tiez problemy s potenim ruk. osobne by som sa chcela opytat na operaciu vo VYSNYCH HAGOCH. skutocne to hradi poistovna?prosim vas ak mate s touto operaciou skusenosti napiste mi mail zunkaaa@azet.sk

bejbs

no,mam podobnu skusenost..asi polroka vkuse sa mi strasne potili ruky...ci som bola nervozna alebo v klude...doteraz neviem ci to naozaj bolo..ale ako som vysadila HA...tak to prestalo uplne

tinynka

ahojte..mam 17 r.a uz od narodenia sa mi potia strasne ruky...som uz vazne zufala..neviem co mam robit..neiem ci mam ist na operaciu..v maji 2009..som bola na operacii stitnej zlzy..pevne som dufala ze sa moje ruky prestanu potit..ale nic..zazrak sa nestal...je mi to strasne neprijemne...pouzivala som uz rozne pripravky ale ziadne mi nepomohli...je nejaka ina moznost okrem operacii?..dakujem...odpisujte radsej na mail.