Sírové mydlo - správne používanie

Príspevok v téme: Sírové mydlo - správne používanie
janka

Ahojte, kúpila som si pred dvoma dňami v lekárni sírové mydlo, nato že mám 24 rokov, mám hrozne pubertálnu pleť, a nepredvídavú. Raz to mám celkom fajn, druhý krát sa tak povyhadzujem. Tak som na tomto fóre počula práve o sírovom mydle. Len sa chcem ustiť ako ho mám správne používať. Koľko krát denne sa mám s ním umývať, a či sa môžem po ňom aj natrieť krémom, lebo ma dosť vysušuje a potom sa mi šúpe nos D: Ak viete poradiť, tak poraďte. A ešte mám problém aj s akné na pleciach a dekolte. Solárium mi pomohlo o 50 % ale teraz je načase tých zostávajúcich 50% odstrániť. Môžem použiť sírové mydlo aj na plecia a dekolt? Díky moc, :D

vivian

Ja mam strasnu plet a pouzivam IBA sirove mydlo kazdy den vecer - natriem si ho poriadne vsade necham zaschnut tak 20 minut posobiii a potom umyjem teplou vodou a makkym uterakom vylucne na tvar.
A rano ako sa vyspim mam 70 % prec ale samozrejme ako dam make up a vsetko tak mi to zas skodi ale celkovo to mydlo uzasne pomaha a skvele sa citim kazdy den!

"Aurora"

Dobrý deň, ja som si kúpila pre týždňom sírové mydlo na akné, no nepíšu tam nežiadúce účinky. Dávam si ho ráno a večer tak že s horúcou vodou urobím penu umyjem vodou potom urobím druhu penu a už neumývam vodou len to utriem uterákom ale potom ma akoby svrbela tvár neviem či mi to neškodí mohli by ste mi poradiť?
Ďakujem.

M. Orávik

som hladný. napíš niečo o mase. najlepšie o bravčocvom karé alebo bôčiku. som michal a včera som pichal do plota, preto nemám kokota

anjelik9

ja som si s nim rano aj večer umyla normalne plet ale to bolo cez leto ked je pokožka mastna a mastila som sa potom menej ale teraz to už nepoužívam sa mi nejak nechce ale treba si odsledovat kto aku ma citlivu a mastnu pokožku aby ju nemal zbytočne vysusenu skôr tak bodovo si to dat na vyrazky ked tak nech ich to vysusi

loldomka

tak kúpila som si mydlo a velku flaštičku vody ktorú mi odporúčila pani v lekárni. stálo ma to 35€ a moc dobre na tom finančne niesom

loldomka

Ahojte ako som tu čítala že Sírove mydlo naozaj pomáha za akú dobu uvidíte učinky ? ja totiž používam drahú kozmetiku \" Bioderma \" a ešte všeličo čo mi predpísala kožná napr. Zineryt,Skinoren a pomáha mi to len v tom že nemávam zapalené akné ale stále túžim po takej vyretušovanej pleti. používam to už 5 mesiac a stále žiadne zmeny ... trápia teraz skôr čierne bodky.. a to mi povedala kožná že mam stále používať to čo mi predpísala.

happymary

Mia1231
aspon netrep dievca,mam poskusane aj tie najdrahsie kozmeticke vyrobky a v pohode si kupim aj nieco z drogerie a vsetko je to blud.ako vidno reklama dokaze ludi naozaj zblbnut.len tak dalej kupuj si la roche za tazke prachy

Mia1231

Všetko záleží len od hydratácie pleti. Sírové mydlo nebude vysušovať pleť ak hneď po jeho aplikácii nanesiete skutočne kvalitné kozmetické prípravky. Ja používam výlučne La Roche-Posay. A sírové mydlo mi ani nie je treba. Nemôžme predsa čakať, že prípravky z drogérie môžu mať akékoľvek účinky.