Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

DVE MATERNICE?

Príspevok v téme: DVE MATERNICE?
saaany

ahojte,moje trapenie spociva v tom,ze mi prednedavnom zistila gynekologicka,ze mam dva krcky maternice(resp.zdvojene)a na ultrazvuku sa zitilo ze mam aj dve maternice rozdelene prepazkou..Je tu niekto s rovnakou diagnozou?Mate deti?Boli problemy pri otehotneni,ci porode?(Mam obavu,bo mi lekarka povedala,ze je dost pravdepodobne,ze velakrat potratim,ked sa babo uhniezdi v mensej maternici.:(a ja tak veeelmi tuzim v buducnosti po babatku:((

jatiez

...otehotnela som bez problemov, gynekolog mi vravel, ze je dost pravdepodobne, ze potratim. Nastastie obe tehotenstva prebehli bez komplikacii, rodila som cisarskym. Nebola som ani na rizikovom tehotenstve. Prajem vela stastia.

MagdaaLena

Ahoj ja mám tiež dve maternice, všetko dvojmo. Tiež veľmi chcem v budúcnosti dieťa, ale je to 50:50, vraj môže byť problém s donosením. Hľadám niekoho s rovnakým problémom. Budem rada ak mi napíšeš na mail. Magda

vierka

Mali sme taký prípad.Baba v pohode otehotnela,porodila,a potom s odstupom času bola na operácii,ale už neviem,čo presne jej robili,lebo som bola na MD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.