Pu-erh

suedenim

Aj ja ho pijem pravidelne, ale nie koli chudnutiu, kedze moje BMI je 18,ani to nepotebujem. Pijem ho preto, lebo vyborne detoxikuje, znizuje cholesterol a chuti:) Ja si kupujem u bylinkarky taku zmes Pu Erh fitness. DObre mi po nom travy, akurat ma jednu nevyhodu, dost po nom "zapeka" ale kedze mam prave opacne problemy casto,tak mi to len vyhovuje.Ale ludi zo zapchou by asi porazilo. Ale je skvely vazne:))

laskonka

je skvely.Som asi od neho zavisla,lebo si bez neho neviem predstavit den.Neschudla som z neho,ale nepila som ho preto.Pila som ho koli cholesterolu a pomohlo to.Dostat ho v roznych prichutiach ale original je najlepsi.Kupuj ho len vo vybranych predajnach.Na to,ze z neho schudnes sa velmi nespoliehaj.To musis pridat aj cvicenie a zdravu stravu.Je to tak.

pitna voda

pu-erh si kup v kazdom pripade v cajovni,nekupuj take sracky v sackoch ten nieje dobry,najlepsi je z cajovne,cierny. pije sa tusim bez cukru,ma horku chut a trosku pachne starinou,alebo plesnou,ale to sposobuje tusim fermentacia-sposob susenia.je bohaty na vselijake super latky ale to ti povedia o tom podrobne najlepsie v dobrej cajovni.a naozaj sa po nom da schudnut,moj brat ho pil pol roka myslim ze rano na lacno hned a potom cez den po malych davkach a naozaj schudol 8 kg.ale u kazdeho to asi funguje inak,preto hovorim obrat sa na dobru cajovnu,radi to o kazdom caji povedia viac a na pu-erh mali aj take letaciky tak sa docitas.