Ziadny gynekolog mi nevie pomoct:(

Príspevok v téme: Ziadny gynekolog mi nevie pomoct:(
luciaaa

prosim vas poradte mi.uz 2 roky ma boli klitoris.hlavne pri oralnom sexe a pri sprchovani.je to silna bolest.u gynekologa som bola stale.som tam bola uz ako doma.daval mi vseliake masticky,lieky,ale nic nezaberalo.este sa s tym nestretol tak ked uz nevedel co so mnou tak ma poslal za druhym gynekologom ten mi zistil ze mam vytok a ze tu bolest klitorisa mam z vytoku.a tak mi dal zas ine lieky.no predstavte si ani tie nezabrali!vytok uz nemam ale stale ma to boli.uz neviem co mam robit.po nociach placem no je to fakt hrozne.ak by ste mi vedeli poradit bola by som vam velmi vdacna.uz fakt neviem co mam robit.som zufala :(

cokoladka

moja ked tu spominali o tom zapale mocovej rury tak si zisti ci nemas ten zapal tam, chod k obvodnemu ak ano tam je odpoved ak nie aspon sa vies pohnut dalej

gila

Prestaň úple jesť sladké, pi veľa čistej vody, hlavne ráno nalačno a čaj z myšochvosta. Malo by Ti to pomôcť.

hmmmmmmmm

a nemavas urolog.problemy??pretoze relativne blizko klitorisu mas vchod do moc.rury a moze to imitovat bolest klitorisu.nemoze tam byt zapal??

suzis

skus na stranke zonaona.sk je tam take antikoncepcne forum, odpovedaju tam gynekologovia na rozne otazky ohladom antikoncepcie, ale casto sa zeny pytaju aj na ine veci..iste ti odpovedia...