zirlim na priatelovu 13 rocnu dceru

qqq

NO MAS PRAVDU,ALE VSIMLA SOM SI ,ZE AKO VYRASTLA PRIATEL SA O NU VIAC STARA,DAVA JEJ PENIAZE CHODI S NOU VSELIKDE A CELKOVO,KED JE U NAS ONA AJ ZABUDNE,ZE JA VOBEC EXISTUJEM...

priatelovadcera

to je naozaj pekne, si priznat, ze ziarlis na priatelovu dceru, moj priatel ma tiez dceru, 19 a je mimoriadne pekne a dobre vyvinute dievca, ale moj priatel mi nikdy nedal nijakym sposobom na javo, ze som skaredsia, ci nemam take vlasy, ci prsia ako jeho dcera, ja si myslim, ze keby ta tvoj priatel neporovnaval s jeho dcerou, co je podla mna uplne absurdne, nikdy by si nemala dovod na ziarlivost, neviem si to ani predstavit, ze by mi nieco take len nazanacil, a co keby ty si mala 16 rocneho syna, porovnavala by si svojho priatela so svojim synom, co sa tyka fyzickych detailov? mne sa to zda chore, porovnavat partnerov s nasimi deckami, prepac, nechcela som ta urazit, ani podrazdit, to je moja skusenost a moj nazor, uz ste sa na tu temu spolocne rozpravali,dopodrobna rozobrali? ak by mi na nom zalezalo, vyrozpravala by som si to s nim, ale mne sa take ani neprisnilo, nie ze stalo a dokonca jeho dcera byva s nim, stretavam ju denne, beriem ju ako dobru priatelku.