anorekticky--otazky

Príspevok v téme: anorekticky--otazky
tucibomba

mam otazky na baby ktore nejedia, totizto chcem zacat drzat dietu, ale nedokazem si odopriet jedlo... nemate niekto nejake rady, ako nepocitovat hlad alebo take nieco??
strasne som pribrala a mam z toho uplne nervy, nedokazem mysliet na nic ine, pripadam si ako najtucnejsi clovek na svete a mam z toho pocit menejcennosti...
prosim, baby, aj tie ktore mate anorexiu - nejake rady, aby som nepocitovala hlad a chut na sladke alebo tak...
nechapte to, ze sa chcem stat anorektickou, to nie, prosim len o rady...
dakujeeeem :))

jannka

Ahojte baby prosim vas pomozte mi ja sa snazim uz vyse roka schudnut,prosim babena napis mi o tom zdravom sposobe zdravovania o ktorom si pisala ze ti pomaha,velmi prosim,ak sa chce niektp porozpravat napiste na scrollka001,dakujem!!!!

babena

nevravim lebo ked musis tak musis ....ja zase furt musim do seba trepat caje kavu tabletky aby som mohla normalne existovat ..hmm :)

sarin

a tiez mi to lezie na mozog ta voda, ale tak paliaca suska lezie na mozog viac a nie len mne :D ale to uz je ina tema... zavidim vam ze mozte pit ked ste smadne :D

sarin

no ja sa musim nalievat kvoli mocovemu mechuru... mam s nim problemi a ked malo pijem tak ma stipe suska po cikani - aj ked prave nemam zapal

babena

necapuj sa litrami vody ja pijem ked som smedna a ked viem ze som vypila za den strasne malo a zacinam sa obavat o oblicky :)to sa moze aj zavodnit organizmus a potom sa fakt budes citit ako delo ....no semtam taka kura precistujuca nezaskodi ja si tiez doprajem a potom behy behy:)kazdych 5 minut:)

babena

a s tou dietou zacni prosim ta po velkej noci :)to neni mozne aby hladny clovek odolal .ô...zacni az potom ked uz nebudes mat pocit ze musis tie zakusky a vsetko to pojest hmm???....

sarin

a to pitie nemyslim ze sa nalejes pol litrom naraz alebo tak... Proste nacapujes do flase a popijas.. hlt sem hlt tam (moje zamestnanie mi to dovoluje, nie pri kazdom sa to da, lebo potom musis chodit aj vela na wc)

babena

no vidis ale uz je po tak to pomalicky zacni davat dokopy ..bude to tazke hlavne som mala problem s volou len treba stale nieco robit najst si nieco mne sa to zmenilo po tom ako som nastupila na vysku na intrak tam som stale bola medzi ludmi nieco robila ale takto ked si doma a este sama tak jasne to mam aj ja problem nenapchat sa :)semtam ma to chyti este ale viem ze zacnem zase normal jest cvicit a je to v poho ....rada ti pomozem no ak budem vediet nejako

tucibomba

mam 19, ano moze to byt aj z toho, ze som mala problemy... furt som nieco riesila...
vlastne ono to zacalo uz od vianoc - to som sa naozaj prejedala, a samozrejme zaludok sa roztiahol pytal si stale viac a viac, tak som si vsetko dopriala...
teraz som sa snazila uz jest lepsie, ale minuly tyzden som mala maturity, takze som sa dobre prepchala čokoladou - to na nervy...