anorekticky--otazky

Príspevok v téme: anorekticky--otazky
tucibomba

mam otazky na baby ktore nejedia, totizto chcem zacat drzat dietu, ale nedokazem si odopriet jedlo... nemate niekto nejake rady, ako nepocitovat hlad alebo take nieco??
strasne som pribrala a mam z toho uplne nervy, nedokazem mysliet na nic ine, pripadam si ako najtucnejsi clovek na svete a mam z toho pocit menejcennosti...
prosim, baby, aj tie ktore mate anorexiu - nejake rady, aby som nepocitovala hlad a chut na sladke alebo tak...
nechapte to, ze sa chcem stat anorektickou, to nie, prosim len o rady...
dakujeeeem :))

sarin

mne sa podarilo schudnut 10 kg nasledne (trvalo to 10 mesiacov) Ranajky musli z jogurtom nizkotucnym bielym -> neskutocne mi to nechuti tak som toho vela nezjedla nikdy... obed iba polievka vecera najneskor o 17 hoci co co najmenej mastne.. Ovocie zelenina kedykolvek kolkokolvek cokolvek.. + pohyb. Tri mesiace som sa tymto aktivne venovala chudnutiu... Schudla som 2 kg.. Tak som sa rozhodla prejist na normalnu stravu - aj chlieb aj masne, aj sladke ze ci nepriberiem jojoefektom naspat.. Ibaze sice som presla na normal stravu, ale zaludok uz tolko nechcel jest ako predtym proste sa zmensil abo co... A ked som nepribrala za mesiac naspat tak som zlenivela a nepokracovala v danom zivotnom rytme. O to vacsie bolo moje pocudovanie ked som sa o dalsi mesiac odvazila a vazila som o dalsie 2 kg menej.. Na vianoce som kilo a pol pribrala, ale to taktiez zo mna po nastupe do prace hned spadlo.. a takto postupne (este stale klesa rucicka) chudnem mala som 74 mam 64 a chcem mat 52 :) ale uspokojim sa aj s 55...

huhula

no, tak neviem... hlad by isty cas trapil pri diete asi kazdeho :D
v skratke:vela spanku-menej chuti na sladke :)dobre su aj mentolky alebo zuvacky-skus, uvidis. no a vela tekutin. jednak precistuju organizmus a jednak budes aspon na chvilu o trosku sytejsia... ak este nieco, tak sa opytaj :)