neustala ospalost

Príspevok v téme: neustala ospalost
neviemani

dobry den,
mam problem,ze sa stale citim ako pod vplyvom nejakych omamnych latok, proste som taky unaveny,,a oci sa mi zatvaraju,,,ani sa mi nechce velmi spat,ale som taky zvlastny proste,,,a citim sa tak ako keby som nezil v realite,,ale ako keby to bol len sen,,
tento pocit mam uz mesiac aj daco,,,chodil som po vysetreniach nikde nic,,,na krvi nic nezistili,dalej rtg pluc nic,,,echo srdca nic,,sono brucha tak isto nic,,jedine zaujimave, zistili na očnom,zmeny na očnom pozadi,,ako keby som mal hypertenziu
apritom tlak vysoky nemam,,
este jedna vec,,asi cca od vtedy ako mam tento pocit,,som chcel vyskusat marihuanu,a tak som sa dal dole,ze som musel ist do nemocnice,,,nemohlo vtedy dojst knejakej poruche v mozgu aelbo co?

jaaj

tak to kľudne môže byť ono, zle sa cítiš len ked máš čierne myšlienky, či hocikedy??? napíš rng, on ti poradí...

neviemani

no asi pred 6 mesiacmi ma nehala baba,,strasne ma to vzalo proste som plakal atd, aa potom som sa dal dokopy z dalsou a ta ma tiez nehala,,trapenie atd,,ale teraz mi t uz je jedno

jaaj

ja som mala únavu, búšenie srdca, stavy na odpadnutie, lekár povedal, že stres, lebo výsledky (krv, ekg), tiež ok... neviem... duševne sa ako cítiš?