Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neustala ospalost

Príspevok v téme: neustala ospalost
neviemani

dobry den,
mam problem,ze sa stale citim ako pod vplyvom nejakych omamnych latok, proste som taky unaveny,,a oci sa mi zatvaraju,,,ani sa mi nechce velmi spat,ale som taky zvlastny proste,,,a citim sa tak ako keby som nezil v realite,,ale ako keby to bol len sen,,
tento pocit mam uz mesiac aj daco,,,chodil som po vysetreniach nikde nic,,,na krvi nic nezistili,dalej rtg pluc nic,,,echo srdca nic,,sono brucha tak isto nic,,jedine zaujimave, zistili na očnom,zmeny na očnom pozadi,,ako keby som mal hypertenziu
apritom tlak vysoky nemam,,
este jedna vec,,asi cca od vtedy ako mam tento pocit,,som chcel vyskusat marihuanu,a tak som sa dal dole,ze som musel ist do nemocnice,,,nemohlo vtedy dojst knejakej poruche v mozgu aelbo co?

[zruseny12]

NO JA SOM SI MYSLELA,ZE TIEZ KONCIM Z PC,ALE MI NEDALO SA POZRIET...JA PIJEM ACIDOFILNE MLIEKO,TIEZ MI ROBI DOBRE NA TRAVENIE...PRAVE POPIJAM....A DNES UZ IDEM SKORO SPAT,LEBO IDEM DO PRACE,TAK SA OZVEM AZ POOBEDE AZ VLASTNE K VECERU...TAK SA MAJ KRASNE A PEKNY VECER A KRASNY ZAJTRAJSOK...AJ JA POCUVAM REXA,TIEZ SA MI PACI,RADA POZERAM AJ NA RUZOVU ZAHRADU,ALE DALI TO NESKOR A JA SA V TEJ DOBE UZ CHYSTAM DO POSTELE...PA

bambuľka26

mariaa,Dr. mi dala také nenormálne antibiotiká, že mi bolo od nich hrozne a dnes som dokonca nestihla vbehnúť do toalety...preháňa ma, ale už je to lepšie, už aj zuby ma prestávajú bolieť, lebo keď sedím pri PC, prichádzam na iné myšlienky a je to fajn. K obvodnému som ani nemohla ísť na kontrolu kvôli hnačkám. TEraz som si kúpila biely jogurt activiu, vraj to mám jesť s antb., aby sa mi nevytvorili mikózy(plesne) a chráni to vraj aj črevnú flóru. Ja jogurty neľúbim, ale ochutnám.
Teraz idem pozerať REXA a zajtra sa stretneme na "ahojte" OK? Tak pekný večer, ako sa poznám, určite urobím večer kukuč do PC. Papá

bambuľka26

Ahoj, MAriaa, ja ležím, drví ma zimnica, asi mám teplotu, možno z toho zuba, ešte ma bolí, ale už nie tak, Teba bolia kríže, zabal sa do deky, potrebuješ na to sucjé teplo a daj si novalgin, alebo ibalgin, ale zajtra to povedz lekárovi. Aj ja idem zajtra na kontrolu, potom sa ti ozvem, teraz bežím pod deku, PApá pekný večer a držím palce, aby si mala dobré výsledky!!

[zruseny12]

Ahoj,bambulka,no ja viem,ze na dohodu ked pracujem nejde to do dochodku,ale tu je vela takych ludi, co takto pracuju...nie som jedina...ja som nedavno mala navstevu strihala som sesternicu a doobedu dceru,teraz som sa prejedla cokolady....a inak nemam nic nove a tom lekarovi si pisala na Teme: jaaaaaaaaaj bolia ma zuby....alebo tak nejak...ja zajtra idem pre vysledky ,co mi brali krv a potom pojdem do prace,ked bude krv ok....ja som zakladala temu,lebo som si porovnavala krvny obraz z hematologie a nasla som tam nieco ,co ma zaskocilo....inak rano ma boleli krize ,alebo ladviny ani sama neviem, co to je ked ta vsetko boli...teraz sa citim celkom ok...pozeram na Zoznamku...na Markize....

bambuľka26

Mariaa, už som tu, zuby sa pomaly ukľudňujú, chcem sa trochu za PC rozptýliť, ale len chvíľku, lebo mi v hlave cuká ešte od bolesti.
Mariaa, keď pracuješ na dohodu, to sa ti nezapočítava ku dôchodku, je to špinavosť. JA som pracovala v poisťovni, vieš si predstaviť, mala som aj dobré príjmy, ale tie šli na dohodu, a keď som si dala v decembri vypočítať predčasný dôchodok(chcela som skúsiť, či mi výjde), tak mi žiadne príjmy, ktoré boli na dohodu nepripočítali. Myslela som si, že skolabujem. Človek pracoval ako fredka, aj po nociach a mala som vtedy dobrý pocit, aj peniaze, ale mám teraz z toho akurát veľkú figu borovú. Vždy je lepšie pracovať aspoň z a minimálnu mzdu, ako na dohodu!!! Ja už ani neviem, akú stránku som založila, úplne mám okno. Písala som ti o tom lekárovi z NZ, ktorí ma v piatok vyšetroval? ak mi pošleš e-mail, napíšem ti do neho, ale tu sa nechcem rozpisovať. Zatiaľ papá

[zruseny12]

ja pracujem len na dohodu a som na urade prace,a zatial ostanem v tej praci...ked mi daju moznost vyskusat nieco ine robit...ale ta ruka stale boli,po brati krvi,to nechapem...som taka citliva ako z porcelanu,ale to robia tie ziviny, co cloveku chybaju a je to uz pomaly rok,co ich beriem...presne ako si pisala,ze sme si tu rovny...mne sa stalo,ze jeden clovek/nebudem tu menovat/si zo mna utahoval,aby som si prisla pre druhovu vyplatul,lebo aj jeho bolia nohy/lebo mna aj strasne bolia nohy a niekedy padam z noh/mam ich take slabe a on sa tomu smial,ze pridte si pre vyplatu,lebo aj mna bolia nohy ja vam ju nosit nebudem/lebo mi ju nosil/no ja som mala dost,ludia su velmi zly a skodoradostni a pritom sam mal problemi,lebo jeho dcera bola operovana na hlavu,ale vobec ludskost nevidiet...su ludia cim dalej tym viac sobeckejsi...ale to petri asi do temi ktoru si zakladala...inak som dlhodobo nezamestnana...ja budem uz koncit,lebo som dlho pri PC...tak sa maj krasne.Pa

bambuľka26

Mariaa, neviem presne, odkiaľ si, ale náš región je na bode mrazu. Úbohosť z každej strany. Tu nepotrebujú skúsených, ale atraktívnych.To je jedno, či majú skúsenosti alebo nie, hlavné, aby nejako"dobre "Vyzerali.U nás pracujú vňčšinou na aktivačnej činnosti a vraj sa znížil počet nezamestnaných.. cha, cha.Ja nemúžem ani na aktivačné, lebo keď nemám nárok na hmotnú núdzu(manžel má o 50 sk viac ako je minim,. pre 2 dosp.osoby), tak nemôžem ani na aktivačné. Nárok na podporu nemám, žijem t. č. fakt len z PN-ky, ale tá mi pomaly končí, lebo len 1 rok ju platí sociálna poisťovňa. Čo budem potom robiť, keď ide aj to porazené euro, ceny idú hore,Ja sa vôbec nečudujem, že toľko ľudí pách rôzne trestné činnosti. Všade sa kradne, pred kontajnermi sa dobre že nebijú, kto tam bol skôr, páchajú samovraždy, je to veľmi smutné... Auúúúúúú, zase ma začína bolieť ten porazený zub. Muž, pokiaľ ti dávajú ešte možnosť na pracovisku inú pozíciu, zváž to dobre. Myslím, že by si to mala prijať a rozhodne si medzitým hľadať prácu, ale v žiadnom prípade neodchádzať a ísť do neistoty. Ale predsa len, choď na PN ihneď, POčas PN-ky ti nemôžu dať výpoveď, platia za teba aj odvody, je to takto oveľa lepšie. Keď ti však dajú výpoveď a podpíšeš, hneď na druhý deň chod na PN, alebo sa zaeviduj na ÚP a hneď chod na PN. Neviem, koľko rokov pracuješ na tomto mieste, ale ak dlhšie ako rok, máš 42 dní ochrannú lehotu. Počas tejto doby môžeš ísť na PN.