chyba mi domov

Príspevok v téme: chyba mi domov
eviak

poznaju to asi vsetci vysokoskolaci ktori studuju v inom meste. intrak alebo privat nie je domov a doma to uz nie je doma. nie, ze by sme tam nepatrili, no cela rodina si zije vlastnym zivotom z ktoreho nas akosi vyclenili.
ked mam blby den, nepridem domov kde by ma niekto objal a uvaril mi caj, pridem na byt, kde sa kazdy stara len o seba. nikto sa vas nespyta, ako bolo. teda nie s ozajstnym zaujmom...

achjaj

tak to mame nieco spolocne :) ja studujem tiez na TUKE SjF ale KET. prevodovku som tiez robila,ale v tretiaku, tak viem o com, aspon zbezne :( ale neviem ci by ma to bavilo... ale paci sa mi ze TUKE ma takych skvelych studentov,co nerobia hanbu :))))

sii

hmm.. myslim ze to ta bavit nebude. no ale snad sa najdu aj take padnute na hlavu ako ja. Studovala som strojnicku fakultu v KE odbor aplikovana mechanika a matematika. Teraz pracujem(aj zijem) v Rakusku v jednej vyvojarskej firme kde vyvijame prototypy prevodoviek do novych aut, pre rozne zname znacky, takze ked sa vozis v Audi alebo Mercedese tak prevodovky prechadzaju cez moje ruky a ruky mojich kolegov. Pracujem tu sama baba s 19 chlapmi (fesaci) ale skoda som zadana:))

sii

privat je na hovno viem som pocula :(( skoda no
Do skoly nejdem snad spravim doktora ked budem dakedy na materskej, mam super pracu co ma bavi ta na co sa zbytocne este za dacim plasit.