chyba mi domov

Príspevok v téme: chyba mi domov
eviak

poznaju to asi vsetci vysokoskolaci ktori studuju v inom meste. intrak alebo privat nie je domov a doma to uz nie je doma. nie, ze by sme tam nepatrili, no cela rodina si zije vlastnym zivotom z ktoreho nas akosi vyclenili.
ked mam blby den, nepridem domov kde by ma niekto objal a uvaril mi caj, pridem na byt, kde sa kazdy stara len o seba. nikto sa vas nespyta, ako bolo. teda nie s ozajstnym zaujmom...

achjaj

niekedy ma mrzi, ze mi musia davat tolko penazi...viem, ze moj intrak je drahy a rodicia sa koli mne uskromnuju...

achjaj

privat nieje to co inatak. ako pisala sii mas tam bratov a sestry, super vecierky, vsade dobra nalada.......jaj uz sa tesim.

eviak

pamatam sa, ako som sa vzdy tesila na uja kedy pride na vikend. a nie len ja, ale cela rodina... a ked si predstavim, ze sa tak teraz tesia na mna :) je to prijemne :) ale tiez to tazi, ked slubim ze sa dovalim domov a nieco mi do toho pride, mrzi ma to ze som ich sklamamla

sii

intrak je super vec. boze tam najdete sestry ktore ste nikdy nemali a bratov a vsetci su super a nalada a vecery a ... oh boze neda sa to nejako vratit??

eviak

no asi tak, 2 tyzdne chudnem a potom to za 2 dni naberiem spat :)
sjella uplne si to vystihla.. ja sa strasne tesim domov a ked pridem, akosi na mna nikto nema cas a ked si konecne na chvilu spolu sadneme na druhy den odchadzam

sjella

tak toto poznam... Nezijem sice na intraku, ale moja segra. studuje v Prahe. Ked pride domov, je to vsetko nejake uplne ine..Cela atmosfera, dokonca aj byt je nejaky iny.. Vzdy sa tesime ked je doma, ale chvilku nam trva, kym sa nejak skonsolidujeme. Potom sa stale len hadame a ked si konecne na seba "zvykneme", ide prec.. Ja osobne jej obcas zavidim, chcela by som byt niekedy na intraku, ale doma je doma.. Je tam mamina, ktora mi uvari caj, objime atd. No obcas mam pocit, ze si ten studentsky zivot vobec neuzivam. Hm, vsetko ma svoje pre aj proti..