zapal vajecnikov??

Príspevok v téme: zapal vajecnikov??
fnukkkk

ahojte, chcela by som vediet ako sa prejavuje zapal vajecnikov...? lebo neviem ci ho nahodou nemam... :( boli ma brusko nalavo tak zvislo dole..taka pálivá bolest....u gynekologa som nebola pojdem az v stredu..kedze teraz ani nemozem, lebo su sviatky.. :( napiste mi prosim ak s tym mate nejake skusenosti...dakujem. velmi mi pomozete!

dusana

ale co dalej ked mna nikto nepocuva ziaden doktor kazdy ma posiela psichologovi alebo povie ze bolesti su preto lebo dospievam a nech mi nikto nehovori ze teploty a vracanie je len tak kazdy ma na haku a tie vitoky no moc zly

RNG

dusana, pricin na to je plno, od roznych bakterii, kvasnych infekcii, plesni, virusov atd.
Lekari maju obmedzene diagnosticke metody, mnohe z pricin nevedia tak lahko zistit.
......
To ale neznamena, ze sa nemozes branit.
Su v prirode tak sirokospektralne latky, ze ti pomozu pri vacsine nakaz, nech su akekolvek.
Menujem ich zopar:
GSE, oreganovy olej, lapacho, graviola, Samento a Vilcacora,koloidna strieborna voda a mnozstvo inych.
Na viralne spomeniem aspon jeden, najsilnejsi, ktori sa da kupit-chaparal(larrea tridentata)
.....
Nespomenul som specificke prostriedky na parazity, totiz aj tie mozu vselico sposobovat. Su aj rozne krvne, svalove, usadene na vystelkoch atd, nie celkom bezne a prakticky nezname pre domacich lekarov.
Totiz po globalizacii sa aj na Slovensko dostavaju produkty z cveleho sveta a tym aj mozne nakazy z celeho sveta.
A na svete je 70% ludi nosiacich v tele parazity roznych druhov. V USA je to "len" 25% ludi.
Na niektore su ucinne aj horespomenute"GSE, lapacho a ine, ale specificky
velmi ucinne na parazity je recept dr Huldy Clark
adresujuci crevne, krvne svalove aj sliznicne parazity
vo vsetkych vyvojovych formach.

ifka

prosim ta dam ti email moj chobotnica9@azet.sk to je moj prosim ta napis chcem byt kontakze ze co dalej ahoj duska. uz musim

ifka

no ved vtom je problem ze stale chodim po doktoroch a nic mi nevedia zistit pred vcerom mi robili sono povedal mi ze je vsetko poriatku ale zase mi visiel zly moc a ja ten vytok mam silny dost a vizera to tak horcica a nikedy mam zase hnedy ...mne uz nikto neveri