Kamene v mocovych cestach

Príspevok v téme: Kamene v mocovych cestach
fanda

moj manzel ma velky problem ma kamene v mocovych cestach lieci sa na to uz strasne dlho ale nic nezabera mava strasne bolesti v bokoch a nic mu nezabera ma pokoj iba par tyzdnov a zase je tam kde aj bol chodi na urologiu a tam sa lieci asi 2. roky prekonal aj zapal prostaty som z toho hotova prosim vas pomozte ak viete bola by som velmi rada ak by my niekto poradil

kamene

rada by som si precitala, aky ma nazor medicina na vyskyt kamenov v peceni, prosim, odbornici na kamene v peceni, napiste nam nieco o tej chorobe

ja som tu opisala bylinky, ktore zarucene rozpustaju nielen ladvinove kamene, ale aj zlcove kamene, ja som sa tak vyliecila, vyliecila som aj mnohych mojich znamych, ktori trpeli kolikami od usadenych kamienkov, nepisem to preto, lebo mam tych byliniek vela na sklade a neviem sa ich zbavit, tak ich tu nereklamujem a nepisem o nich veci, ktore nie su pravdive, ako o "Phyllanthus niruri", ze rozpusta kamienky
Baruch Blumberg, nositel Nobelovej Ceny za vypracovanie studie o hepatitide B a jej prevencii a vakcinacii, vychadzal z chemickeho zlozenia Phyllanthus niruri, ako jednej z moznosti jej uplatnenia v medicine na liecenie rakoviny pecene, Phyllanthus niruri ma mierne diureticke a antisepticke schopnosti, znizuje krvny tlak a cukor a v Ayurvedickej medicine sa spomina ako dobry prostiedok na liecenie zltacky a dysenterie, nespomina sa o nom ako o drvicovi kamenov, ale spomina sa ako dobry liek na prevenciu a liecenie rakoviny pecene.

inac lomikamen sa aj preto vola, lebo lame kamene

v K&B Pills, pouzivali cascara sagrada, stonecrusher, lomikamen, ako ho nazyvaju indiani v severnej amerike
nie saxifraga granulata, cize lomikamen, ako ho nazyvaju na Slovensku, cize uz samotny nazov bylinky na rozpustanie kamienkov, ma rovnake pomenovanie, ktore im dali dve odlisne kultury, slovenska a severoindianska, na dvoch odlisnych kontinentoch

RNG

Inac extrakt z medvedice(uva ursi), buchu, borievky a pertzlenu su spolu s draslikom aj sucast mocopudnych doplnkov, ktore je dostat vselikde v Europe aj teraz, aj v mojich obchodoch napriklad pod nazvom Water Pill w. potassium, Ten isty produkt sa predava v UK, Holandsku aj v Nemecku, tiez vyrobeny firmou NBTY, distribuovany pod maloobchodnymi znackami ako GNS, Nature's Bounty,Holland and Barrett a inymi

RNG

lomikamen, medvedica a vytazok z kory barosma betulina alebo agasthosma betulina znamy hlavne pod menom Buchu, su vsetko liecive a mocopudne rastliny. Pri zvyseni pitia a vylucovania mocu sa rozne kamene mozu rozpustit.
....
Ale klinicky ucinne na to je hlavne chanca piedra(phyllanthus nirrurri), ktory rozpusta a cisti od kamenov nielen urinarny trakt, ale aj pecen a zlcnik.
Davkovanie je jedna lyzica do pol litra vody, prevarit vecer a nechat odstat cez noc. Rano zliat(nefiltrovat) prichutit a postupne pit niekolko hodin.

kamene

to mi je velmi luto, vsetkych ludi, ktori trpia na ladvinove kamene a lekarska veda je bezmocna, to som aj ja zistila, ked som na ne trpela 5 rokov, najst ich vedeli, ale ako von?
bez operacie to uz nevedeli

velmi rada vam vsetkym poradim ako som sa ja a vela mojich znamych, ktorym som to poradila, zbavila ladvinovych kamenov, staci si kupit extrakty, alebo pripravit caj z tychto nasledovnych byliniek:

vnat lomikamena zrniteho-saxifraga granulata-rozpusta ladvinove a zlcnikove kamene, ale ma aj silne laxativne ucinky, pouzivat s mierou!

listy medvedice lekarskej-uva ursi-napomaha vylucovanie tekutin a ma antibakterialne ucinky pri zapaloch mocovych ciest

list buka brezoveho-barosma betulina-z (juznej afriky)-je mocopudny a znizuje zapal mocovych ciest a ladvin (nemusi byt, ak sa neda zohnat na Slovensku)

tato kombinacia byliniek sa pouzivala na vyrobu K&B Pills v UK, na ktoru som natrafila raz v UK v lekarni, pocas mojich poslednych ladvinovych kolikach, za 40 piluliek som platila 3 BP, libry, odvtedy je tomu 15 rokov a nikdy viac som ziadne kamene na ladvinach nemala a nielen ja, ale moji znami, ktorym som tuto bylinkovu kombinaciu poradila
staci pit caj 3x denne, nie na lacno, alebo brat bylinne tabletky, 3x denne nie na lacno, zarucene rozpustia kamene v ladvinach, v mocovych cestacha a aj v zlcniku, bohuzial K&B pills sa uz v UK nevyraba.

gregor

Na odstránenie ľadvinových a močových kameňov by som doporučil užívať prírodnú liečivú vodu Zaječickú horkú s vysokým obsahom magnézia (Mg2+) a to 1/2dcl. pred spaním Organizmus len za pomoci magnézia vie spracovať ,usmerniť a vylúčiť nadbytočný vápnik /Ca/. Upraviť pitný režim (celková mineralizácia do 300 mg/1000ml)obmedziť nápoje s obsahom alkoholu a močopudné čaje, aby sa čo najviac magnézia udržalo v organizme. Ja túto liečivú vodu užívam 4 roky a nemám problém s močením a nemusím ani tlačiť na močový mechúr ide to samo a pekne do diaľky. Zakúpiť sa dá v lekárni alebo v potravinách. S pozdravom Gregor.

RNG

Kamene v vadvinach a mechure rozpusti caj z byliny chanca piedra, polievkova lyzica do pol litra vdy, povarit a odstavit cez noc. Rano zliat, dochytit . Nefiltrovat!
Zapaly su sposobene niecim, obvykle strptokokom, ale aj inymi mikrobami. Treba brat nieco sirokospektralne antimikrobialne, ako GSE, extrakt z olivovych listov alebo oreganovy olej. Pripadne aj vsetky tri do kopy, nepobiju sa. Tym sa adresuje prakticky kazdy mozny patogen.

očko

Napíš mi svoj email, skúsim ti poradiť aspoň na ten zápal prostaty, ale myslím, že aj s tými kameňmi sa dá niečo pomôcť. Dám ti kontakt na lekára.