AKO čASTO DO TYžDNA SEXUJETE?

cercill

ja mam 20 draha tiez a mame to ked nepocitam menstruaciu tak priemerne 2-3krat do tyzdna, ale vidime sa vlastne len cez vikend a este aj studentsky problem mame.. neni kde..

ale som velmi spokojny, lebo za posledny rok a pol sa to len zlepsuje.. zacinalo sa na 2 za mesiac.. a postupne sa draha uci aj dvakrat za den... asi tomu prichadza na chut.. a co by znelo este lepsie: mozno mi to naozaj zacina ist a seks so mnou ju uspokojuje lepsie a lepsie:) som ale borec tusim sa dam vypchat:)))

5ula

Ja mam 20 a priatel ma 24,sme spolu non-stop (cest vinimkam)a milovat sa spolu je jeden z najkrajsich pocitov preto si ho vychutnavame minimalne raz denne.Boli sme v zahranici a tiez ked som prisla z prace bola som najradsej ked som si mohla lahnut a ine ma nezaujimalo ale treba do toho trochu vzrusa, romantika a spravne psychicke naladenie vas posatvi na nohy aj v najvecsej unave.Teraz sme doma a chystame sa do skoly takze mame na seba viacej casu takze aj viacej neznosti :) Trocha fantazie a uspech je zaruceny

vlado

Ja bi som aj 3x denne ale ona tak 1x za dva mesiace, zúfam a som nešťastný pozerám po iných a to sme spolu uz 13 rokov ja 34 ona 32.

tina

my raz za mesiac alebo dva podľa situácie lebo nemáme čas,sme málo spolu doma ale inak si rozumieme, máme malé dieťa, inak je starostlivý manželno ja som to skúsila aj mimoa bolo to krásne len potom výčitky svedomia nechcem to robiť tak čo mám robiť ? manželovi to stačí tak

wia

my sme spolu tri roky, žijeme spolu a raz za cca dva mesiace... tiež nechápem, či nemá žiadny testosterón, už sa dal na to aj testovať... ja 28, on 38

#mato

sme spolu 2roky a ked sme spolu este nebol den aby sme nesexovali :) (treba povedat, ze kazdy zijeme inde, aj pracujeme, takze vztah na dialku, ale sme spolu relativne casto) 25 / ona 42.