ANALIK - baby

nikola000

mario33333-tak vyskušam..ale neviem si predstaviť ako pojde vsetko von..ked mi prave vtedy ani nebude treba na velku..a už to vidim s toho tlačenia aka budem krasna cervena ako puľka..:-)

mario33333

nikola000: Všetko je tak ako si napísala. Vypušťať to do vane nie je dobre. To nebudeš chodiť 100x. Urobiš to 3-5x podla potreby. Klistír je vyplach analu. Ak už naplňaš aj hrube črevo je to črevna sprcha. Alebo rada pre tych čo klistír nechcu. Horka čokolada, alebo živočišne uhlie stolicu sťahuje. A ked sa vykakaš :-) po 2-3 hodinach môžeš isť na vec. Je tam akesi samočistenie, samovstrebanie. Ale ja radšej ten klisír. Je tam istota.

nikola000

mario33333-a to mam so sprchy utekat na wc?potom zase do sprchy a zase wc??taaak to bude trochu zlozite..a normalne mam potom na wc zatlacit ako pri velkej??akoze iba slaby prud?to sa potom nedostane ten prud az tam hlbsie,,to vycisti len ten vchod..ci si to iba tak predstavujem?..a aku polohu zvoliť?asi drep nie?..

samicaa

Mladí nevedia robiť analny sex ale časom sa všetko naučia. Môj muž tiež vie a nemame žiadny problem. mario33333 ma pravdu dobrý a bezbolestny anal = pomaly,pomaly rozťahovať. Veľa úspechov.

mario33333

nikola000: éééé. odpojiť hlavicu, hadičku do ritky a slabym prudom nie silnym. Najrv pusť cca 5s. a vypusť do zachodu, potom pusť aj dlhšie podla potreby a zase vypusť do zachodu. Opakuj viackrat až dokedy nie si čista :-)
Predavaju klistírove supravy ale s tym to je riadne trapenie.

nikola000

mario333333-ako je to s tym klistirom???ako sa robí bezne doma vo sprche?niekto radil ze koniec so sprchy si vopchať do zadocku a pustiť silnejsi prud vody..je to pravda?a treba pritom aj zatlaciť aby to vyslo vsetko von..alebo ako to je?prosím podrobne popisat

mario33333

deee: aj na sebe som skušal aj priatelka to robila mne. Naozaj na sebe sa človek lepšie učí.
Môžeš byť uvolnena aj tak ťa to bude bolieť ak to jemne, dlho a trpezlivo nerozťahuješ. Potom to šmykne ako do masla :-) Existuje dvd , ma nazov Ako na anal. A je tam napríklad aj to, že do 2 hod. mate ruku v anale bez väčších problemov. To mi ešte žiadna nedovolila :-D

minuska

Ja som skusala s priatelom ten anal a prvý krat bola som na stopercent uvolnena a bolelo to ako ked nejaka píla ostrá do zadku vam vojde- taku bolest som v zivote nezazila!!!hned som ho odstrcila - no ale mala som chut ho rozdrapit(ukludnoval ma ze to nebude boliet!!!) bola to bolest nad vsetko bolesti a to vas uistujem vazeny FRIGIDNA NE SOM - skusali sme to viackrat no ta bolest je nesmierna
( neprehanam - u mna je to tak a to som vyskusala cez vsetky olejceky, gely atd) anal??? NIKDY!