kolieskove korcule

Príspevok v téme: kolieskove korcule
ulina2

ahojte.hned jak sa otepli chcem kvoli zdraviu zacat aspon trochu sportovat. ako sport som si vybrala kolieskove korcule. avsak neviem sa rozhodnut resp. vybrat...bola by som rada ak by ste mi poradili. napr. aku mate vy znacku, model a kolko ste zaz dali. Dakujem za kazdu radu
-------------
Článok na tému "Inline korčuľovanie" www.zdravie.sk

tulipán13

Ahojte,
otáčala som si kolieska na korčuliach, nech sa zjazdia rovnako približne, ložiská som nevyberala, lebo som nevedela ako a nemám ten trojhranný kľúč, s ktorým by to išlo ľahšie. Kolieska mi však strašne hučia teraz.nebolo ich vôbec počuť pri točení sa, teraz ich počuť strašne..prečo? čo som spravila zle? iba som ich vybrala, očistila od špiny a dala naspäť....

Rolli

Ja osobne odporucam K2. Som s nimi velmi spokojny a podla mna nie je pravda, ze su najdrahsie. Myslim, ze porovnatelne s rollerblade.
Tu je fajn vyber -odkaz odstránený-

Mimi323

malicka som aj ja mám Fily, tiež som kupovala na konci leta, boala tam celkom fajn cena. Aké máš? Ja mám len také rekreačne, abec 7, tie s kryštalikmi a sú super, idu skoro samé, lebo predtým som mala už zruntované a to asom sa namakala, kým som sa povozila :D

malickasom

a inak ja mam korcule damske FILA, som s nimi velmi spokojna, nestali vela ale to som kupovala na konci leta z vypredaja...

predajca:D

Predam kolieskove korcule, nepouzivane..cislo 40...kvalitne..ak niekto chce, nech napise do tejto temy..na cene sa dohodneme,nepouzivam ich tak sa ich chcem zbavit